Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Στα πόδια μιας φιλης  (Αναγνώστηκε 7751 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Antonis

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 5
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Στα πόδια μιας φιλης
« στις: Φεβρουαρίου 09, 2018, 02:44:59 μμ »
Μπορεί για κάποιους να είναι μια κοινή ιστορία, αλλά για εμένα ήταν κάτι το οποίο ήταν αναπάντεχο και εξερετικα ερεθιστικο και αρχή για τρία περιστατικά με μια συγκεκριμένη κοπέλα. Λοιπόν, έχω μια πολύ καλή φίλη δικηγόρο, την Ο. Είμαστε χρόνια στενοί φίλοι χωρίς να έχει γίνει κάτι μεταξύ μας.... Σεξουαλικα. Ένα απόγευμα πέρασα από το γραφείο της για ένα τυπικό καφέ. Στη διάρκεια της συζήτησης μου ζήτησε να ρίξω μια ματιά στον υπολογιστή της διότι δεν μπορούσε να συνδεθεί στο ίντερνετ. Αφού δεν έβγαλα άκρη με τον υπολογιστή άργησα να ψάχνω τα καλώδια κάτω από το γραφείο. Το γραφείο να σημειώσω ότι ήταν πολύ μεγάλο ώστε να χωράω από κάτω άνετα. Ψάχνοντας λοιπόν τα καλώδια άκουσα την πόρτα του γραφείου να κλείνει και να ακούγονται τακούνια προς τα μέσα και γυναικεία φωνή να καλησπεριζει. Από το κενό του γραφείου μπορούσα να δω δύο ζευγάρια μαύρες γόβες 12 πόντες. Πριν προλάβω να βγω από κάτω η Ο μου πέταξε ένα χαρτί γράφοντας μου να μη βγάλω αχνα !!! Η γυναικεία φωνή άρχισε να συζητά με την Ο για νομικά θέματα. Την ώρα που χάζευα τις γόβες και τα Καλλιγραμμα πόδια της κοπέλας άργησα να νιωθω ένα βάρος στα πλευρά μου και κάτι αιχμηρο να με τρυπάει καθώς φορούσα κοντομανικο μπλουζάκι. Γύρισα και είδα το πόδι της Ο να με πατάει στα πλευρά με το άλλο σταυροποδι από πάνω.  Η Ο έχει δύο υπέροχα πόδια χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας, τα οποία γίνονται πιο θελκτικα όταν φοράει γόβες στιλέτο!  Έτσι ήταν και εκείνη τη στιγμή! Ταυτόχρονα παρατήρησα ένα κουτί από παπούτσια και αμέσως κατάλαβα ότι περιείχε μέσα τις γόβες που φορούσε εκείνη τη στιγμή. Αμέσως προσπάθησα να γυρίσω πλευρό γιατί το μεταλλικό λεπτό τακουνι άρχισε να αφήνει σημάδι! Πριν προλάβω να καταλάβω τι έγινε η Ο μετακινησε το ένα πόδι στο λαιμό μου και το άλλο στο κεφάλι μου πετάγονται μου χαρτάκι γράφοντας μου " να προσέχεις που αφήνεις το κινητό σου" Αμέσως πήγε το μυαλό μου πως από κάπου κατάλαβε για το φετιχ μου με την ποδολαγνεια. Μέχρι να  φύγει η πελάτης είχα καθαρίσει τις γόβες της με τη γλώσσα μου από δύο φορές και είχα τελειώσει μέσα από το σορτσακι μου χωρίς καν να έχω επαφή..... Αφού τελείωσε το ραντεβού και μείναμε μόνοι, δεν μιλήσαμε για περίπου 15 λεπτά.... Η σιωπή έληξε με την Ο να ξεκαρδιζεται στα γέλια λέγοντας μου ότι το σκηνικό θα επαναληφθεί!!! Άλλο που δεν ήθελα!!!! Το επόμενο σκηνικό θα σας το περιγράψω άλλη φορά....

Αποσυνδεδεμένος Foot_Worshipper

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Καυλωμένος
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 175
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 174
  • -Έλαβε: 0
Απ: Στα πόδια μιας φιλης
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουαρίου 09, 2018, 06:46:23 μμ »
Ωραία ιστοριούλα! ;)
"Με τα χρόνια διαπίστωσα ότι το πιο σημαντικό σε ένα φουστάνι είναι η γυναίκα που το φοράει"

Αποσυνδεδεμένος george fw

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 258
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 7
  • -Έλαβε: 32
Απ: Στα πόδια μιας φιλης
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουαρίου 09, 2018, 07:01:54 μμ »
Ωραία η αρχή. Αναμένουμε τη συνέχεια  ;)

Αποσυνδεδεμένος feetfucker

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Μηνύματα: 766
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 30
Απ: Στα πόδια μιας φιλης
« Απάντηση #3 στις: Φεβρουαρίου 09, 2018, 09:54:11 μμ »
 :clapping:

Αποσυνδεδεμένος ToetallyYours

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 153
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Στα πόδια μιας φιλης
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουαρίου 10, 2018, 12:27:22 πμ »
Ωραια πραγματα..αντε να τυχει κ σε μας τιποτα τετοιο!

Αποσυνδεδεμένος telis

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 309
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Στα πόδια μιας φιλης
« Απάντηση #5 στις: Φεβρουαρίου 10, 2018, 02:08:03 πμ »
πολυ ωραιο σκηνικο,περιμενουμε με αμεσαααα τη συνεχεια!!!   :wanker2: :wanker2: :wanker2:

Αποσυνδεδεμένος Antonis

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 5
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Στα πόδια μιας φιλης
« Απάντηση #6 στις: Φεβρουαρίου 10, 2018, 11:48:46 μμ »
Δύο, τρεις μέρες μετά βρέθηκα αργά το απόγευμα με την Ο για καφέ. Είχε τις μαύρες της και ήθελε παρέα για να ξεσπάσει. Συζητήσαμε το πρόβλημα που είχε και συμφωνήσαμε να πάμε σπίτι της να παραγγείλουμε πίτσες για να τα πούμε πιο αναλυτικά.  Αφού τσακισαμε και τα τελευταία κομμάτια η Ο πήγε στην κουζίνα γυριζοντας με ποτήρια και ένα μπουκάλι κρασί. Με απλά λόγια το ένα μπουκάλι έγιναν τρία μπορεί και τέσσερα. Το αποτέλεσμα... Η Ο είχε γίνει ας που "φεσι"..... Αφού δεν είχαμε τι να πούμε λόγο κατάστασης σηκώθηκε και πήγε στο δωμάτιο της να αλλάξει όπως είπε. Μετά από 10 λεπτά επέστρεψε στο σαλόνι με ένα μπειμπι ντολ αφήνοντας ακαληπτα τα πόδια της. Έκατσε δίπλα μου και με μια χαρούμενη φωνή με ρώτησε τι θα ήθελα εκείνη τι στιγμή; Αμέσως το μυαλό μου και το βλέμμα μου πήγε στα πόδια της. Εννοείται αν και ζαλισμένη το κατάλαβε! Για πες; Με ρώτησε. Αφού φοβήθηκα λίγο της είπα πως θέλω να με πατήσει με τις γόβες της, αλλά σκέφτηκα ότι κολώνεις! 
- Εγώ; Περίμενε!!!!  Πήγε πάλι στο δωμάτιο της κι γύρισε με τρία ζευγάρια γόβες!  Τρελάθηκα! Χωρίς να πει τίποτα φόρεσε ένα 12πόντο ζευγάρι με εσπρωξε στο πάτωμα και άρχισε να με πατάει παντού! Καθώς ήταν μεθυσμένη τα βήματα της ήταν ασταθη και επιπονα καθώς δεν ελεγχε το βάρος της. Περιττό να πω πως σε όλη τη διάρκεια κραταγε ποτήρι κρασί και γελαγε.... Το γλυκό βασανιστηριο κράτησε μισή ώρα. Δεν άντεξα άλλο, αφού είχα αρχίσει να πληγωνομαι από τα τακουνια της.... Με πήρε ο ύπνος στο πάτωμα με τα πόδια της Ο στο στήθος και στο πρόσωπο μου....

Αποσυνδεδεμένος vagg25

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 308
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 22
Απ: Στα πόδια μιας φιλης
« Απάντηση #7 στις: Φεβρουαρίου 11, 2018, 08:56:53 μμ »
τα αλλα 2 ζευγαρια δεν τα χρησιμοποιησε?

Αποσυνδεδεμένος amkfootlover

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 377
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 11
  • -Έλαβε: 13
Απ: Στα πόδια μιας φιλης
« Απάντηση #8 στις: Φεβρουαρίου 11, 2018, 09:05:16 μμ »
Αληθινή ή φαντασιώση είναι εξαιρετική!!!

Αποσυνδεδεμένος Grigo Man

  • Προχωρημένος
  • **
  • Θελω κοριτσι για γαργαλημα στις πατουσες... ποια ενδιαφερεται??
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 74
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 2
Απ: Στα πόδια μιας φιλης
« Απάντηση #9 στις: Φεβρουαρίου 12, 2018, 04:48:59 πμ »
Συγνώμη κιολας παιδιά αλλά είναι δυνατόν να σας ερεθίζουν σκέτα τα τακουνια; Εγώ μόνο όταν τα βλέπω θέλω να τα βγάλω και ότι είναι να κάνω να το κάνω στη πατούσα γιατι είναι ένας μέρος της γυναίκας που ερεθίζει αρκετούς ενώ τα τακούνια απλά ένα αντικείμενο.

Αποσυνδεδεμένος elitehunding

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 288
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 7
Απ: Στα πόδια μιας φιλης
« Απάντηση #10 στις: Φεβρουαρίου 12, 2018, 12:45:07 μμ »
Συγνώμη κιολας παιδιά αλλά είναι δυνατόν να σας ερεθίζουν σκέτα τα τακουνια; Εγώ μόνο όταν τα βλέπω θέλω να τα βγάλω και ότι είναι να κάνω να το κάνω στη πατούσα γιατι είναι ένας μέρος της γυναίκας που ερεθίζει αρκετούς ενώ τα τακούνια απλά ένα αντικείμενο.
Είσαι σίγουρος ωρέ ότι βρίσκεσαι στο σωστό site; :thinking:

Αποσυνδεδεμένος amkfootlover

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 377
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 11
  • -Έλαβε: 13
Απ: Στα πόδια μιας φιλης
« Απάντηση #11 στις: Φεβρουαρίου 13, 2018, 12:56:34 πμ »
Είσαι σίγουρος ωρέ ότι βρίσκεσαι στο σωστό site; :thinking:
:rofl: :rofl: :lol: ακριβώς.....

Αποσυνδεδεμένος Antonis

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 5
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Στα πόδια μιας φιλης
« Απάντηση #12 στις: Φεβρουαρίου 15, 2018, 12:53:33 μμ »
Τελευταίο σκηνικό με την φίλη Ο. Το περιστατικό έλαβε χώρα μήνες αργότερα από τα άλλα δύο. Έχουν γίνει συζητήσεις επί του θέματος, αποδοχές των φετιχ μας και πλέον ειμαστε οκ με το τι μπορεί να συμβεί στο μέλλον. Ένα απόγευμα λοιπόν δέχομαι τηλέφωνο για να την συναντήσω στο μετρό και να πάμε σπίτι της. Όταν την συνάντησα κρατούσε μια μεγάλη σακούλα από επώνυμο μαγαζί. Φτάνοντας στο σπίτι της κατά τις εννιά το βράδυ φεύγει τρέχοντας στο δωμάτιο της και γυρίζει στο σαλόνι φορώντας ένα βαθύ ντεκολτε φακελάκι μαύρο (η κοπέλα έχει υπέροχα στήθη)  και από κάτω ένα μαύρο κολάν. Το υπέροχο θέαμα ξεκινάει βλέποντας να φοράει ένα ζευγάρι μαύρες μπότες. Νομίζω πως μόνο που είδα τις μπότες άργησα να πονάει από την κ@υλ@. Ήταν μέχρι το γόνατο,  μαύρες μισές δέρμα μισές ύφασμα. Το τακουνι ήταν 13 με 15 πόντους όχι πολύ λεπτό. Αλλά ταυτόχρονα που με έφτιαξε πολύ ήταν ότι η σόλα τους ήταν τρακτεροτη με βαθιές πτυχές. Πέρασαν άπειρες εικόνες από το μυαλό μου.... Αμέσως άρχησα κουβέντα ρωτώντας την γιατί τις φόρεσε στο σπίτι;
- Θέλω να τις ανοίξω! Μου είπε, και πρόσθεσε....
- Θες να παίξουμε λίγο;
- Τι εννοείς;  Την ρώτησα;
- Πρώτα θέλω να τις καθαρίσεις γιατί έχουν σκόνη!
Άλλο που δεν ήθελα! Μια ώρα ανάσκελα να γλειφω τα πάντα!!!! Ήταν σαν όνειρο! Να σε πατάει μια κουκλαρα σαν την Ο με μια υπέροχη μποτα στη μούρη! Το κερασάκι ήρθε στο τέλος!  Κάτι το οποίο δεν περίμενα! Μου ζήτησε να κατεβάσω σα εσώρουχα μου! Ούτε που κατάλαβα πως έγιναν όλα, ο μόνο που μου έμεινε χαραγμένο είναι το κρύο τρακτεροτο λάστιχο με το τακουνι να μου λιώνει τα όργανα μου με αχαρνες κινήσεις και με μπόλικο πόνο που από κάποια φάση και μετά μου άρεσε!  Φτιάχτηκε τρελά να βλέπω τις γραμμωσεις στους μηρους της την ώρα που ζοριζε το πρισμενο κα@υλι μου!  Το τέλος ήρθε όταν παρεδοσα κάτω από τη σόλα της Ο. Η φάση ήταν ότι το σπέρμα ήταν ροζ..... Είχα ματωσει για τα καλά! Και εννοείται ότι η Ο ήταν μέσα στη χαρά!!! 

Αποσυνδεδεμένος Antonis

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 5
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Στα πόδια μιας φιλης
« Απάντηση #13 στις: Φεβρουαρίου 15, 2018, 01:12:55 μμ »
http://www.instylecollection.gr/mpotes/278-μπότεσ-πάνω-απο-το-γόνατο.html

Αποσυνδεδεμένος Passenger

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 276
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 16
  • -Έλαβε: 20
Απ: Στα πόδια μιας φιλης
« Απάντηση #14 στις: Φεβρουαρίου 23, 2018, 09:08:41 μμ »
με αχαρνες κινήσεις

και Μενίδι σου εύχομαι ψηλέ μετά τις Αχαρνές
As our convoy melts together, we sail the flesh as the apple becomes irresistible