Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Crush fetish / μποτοφετιχ  (Αναγνώστηκε 617 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Atherside27

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 5
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Crush fetish / μποτοφετιχ
« στις: Οκτωβρίου 29, 2018, 12:31:59 μμ »
Καλημέρα καλη εβδομάδα σε όλους και όλες. Είμαι ενας άνδρας 27 ετών, το θεμα μου όπως εγραψα και στο τίτλο είναι αυτο. Πιο συγκεκριμένα διεγείρομαι υπερβολικά οταν βλέπω όμορφες γυναικείες μποτουλες σε όμορφα γυναικεία πόδια. Είναι κατι που μπορω να το χαζεύω με τις ώρες. Όμως δε στέκομαι εκεί, θα μπω στο θέμα. Γενικά μ αρέσουν οι μπότες και αυτος είναι και ενας λόγος που φοραω και εγω συνέχεια. Έπιασα όμως τον εαυτό μου να διεγειρεται μια φορά πολυ έντονα οταν πριν απο περίπου 10 χρόνια ήμουν στο κέντρο της Αθήνας και αφου είχε βρέξει και ειχε νερα κατω παντού έβλεπα γυναικες(κυρίως) να πατανε στα νερα του δρόμου. Η εικόνα αυτή μαζι με τον ήχο (σπλατσ) με έστειλε πραγματικά αδιάβαστο. Είχα κ.....σει τόσο πολύ που ήμουν έτοιμος να τελειώσω μεσα απ το μποξερακι. Εχω πολλά περιστατικά τέτοια, μια αλλη φορά με τη κοπέλα που ειχα σχεση πριν 3 χρόνια βγαίνουμε για καφέ(αυτη είχε λιγο το αγριο το σκυλε που λέμε) τη περίμενα εξω απο μια στάση μετρό και την είδα για να έρχεται φορούσε τζιν παντελόνι και μαύρες χοντρές μπότες με χοντρό τακούνι,ετσι λοιπόν όπως ερχόταν είχε κατι νερα σε ενα σημείο και αντι να τα προσπεράσει πηγε και πάτησε επιδεικτικά απανω και στάθηκε λιγη ώρα( λες και ήξερε τι θα πάθω) οτι και να ένιωσα έγινε αντιληπτό απο εκείνη και όποτε βγαιναμε και έβρεχε πατουσε  πανω σε λίμνουλες εγω βέβαια δεν εχανα ευκαιρία να το απολαύσω. Μου αρέσει επίσης οταν βλέπω Γυναίκα να πατα απο τσιγαρο μεχρι μικρά έντομα όπως κατσαρίδες ακρίδες αλλα μεχρι εκεί. Ο ηχος συντριβής κάτω απ τη μπότα με εξιτάρει πραγματικά. Ανάλογο περιστατικό ειχα στο στρατό οταν ήμασταν στην αναφορά πετάχτηκε μια κατσαριδα στην αρβιλα ενος φαντάρου ( εγω ήμουν πισω και το ειδα το περιστατικο) τη πατησε και την έλιωσε. Πραγματικά είναι κατι που με βασανίζει και θέλω να το πω αλλα πολυ φοβάμαι θα με περάσουν για τρελό είτε οι γονείς μου είτε οι φιλοι μου ειτε η μελλοντική μου σχεση... Θα ήθελα απλά να πει ο καθένας τη γνωμη του... σας ευχαριστω και συγνώμη για το μακροσκελές κείμενο