Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Κρυπτορχιδισμος!!!  (Αναγνώστηκε 1076 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος moby

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 5
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Κρυπτορχιδισμος!!!
« στις: Αυγούστου 25, 2018, 08:12:34 μμ »
Καλησπερα σε ολη την παρεα. Ειναι το πρωτο που post. Αυτο που αντιμετωπιζω ειναι οτι ειμαι 34 χρονων και αρκετες φορες μες τη μερα τα αρχιδια μου τεινουν να εξαφανιζονται. Θα μπορουσα να ανεβασω και φωτο αλλα πιστευω πως οι περισσοτεροι καταλαβαινετε πως ειναι. Εχει μηπως αντιμετωπισει παρομοιο προβλημα καποιος απο εδω?


ΥΓ εχει γινει πολυ καλη δουλεια στο site απο τους διαχειρηστες και μπραβο. Ειναι σημαντικο να υπαρχουν φετιχιστικες κοινοτητες για να μπορουν ακομα και οι χαμηλων τονων ανθρωποι να εκφραστουν.
Η δουλεια των ονειρων μου ειναι μια. Yπαλληλος σε καταστημα γυναικειων υποδηματων!!!

Αποσυνδεδεμένος elitehunding

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 288
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 7
Απ: Κρυπτορχιδισμος!!!
« Απάντηση #1 στις: Αυγούστου 25, 2018, 09:01:13 μμ »
Καλησπερα σε ολη την παρεα. Ειναι το πρωτο που post. Αυτο που αντιμετωπιζω ειναι οτι ειμαι 34 χρονων και αρκετες φορες μες τη μερα τα αρχιδια μου τεινουν να εξαφανιζονται. Θα μπορουσα να ανεβασω και φωτο αλλα πιστευω πως οι περισσοτεροι καταλαβαινετε πως ειναι. Εχει μηπως αντιμετωπισει παρομοιο προβλημα καποιος απο εδω?


ΥΓ εχει γινει πολυ καλη δουλεια στο site απο τους διαχειρηστες και μπραβο. Ειναι σημαντικο να υπαρχουν φετιχιστικες κοινοτητες για να μπορουν ακομα και οι χαμηλων τονων ανθρωποι να εκφραστουν.
Και γιατί δεν ρωτάς έναν γιατρό (ανδρολόγο) ;

Αποσυνδεδεμένος moby

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 5
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Κρυπτορχιδισμος!!!
« Απάντηση #2 στις: Αυγούστου 26, 2018, 05:04:56 πμ »
Καθαρα απο ντροπη. Αλλα και για τον φοβο μην μου πει κατι το οποιο δεν μου αρεσει...γι αυτο ρωτησα το forum μηπως καποιος εχει αντιμετωπισει παρομοιο θεμα.
Η δουλεια των ονειρων μου ειναι μια. Yπαλληλος σε καταστημα γυναικειων υποδηματων!!!

vasilis_f

  • Επισκέπτης
  • Χυσίματα
  • -Έριξε:
  • -Έλαβε:
Απ: Κρυπτορχιδισμος!!!
« Απάντηση #3 στις: Αυγούστου 26, 2018, 07:46:32 μμ »
Καήσπερα,

Μαλλον κηλη βλεπω να εχεις. Δεν ειναι κατι ανησυχητικο, αλλα θα το φας το χειρουργειο ...

Αποσυνδεδεμένος George

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Μηνύματα: 120
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 1
Απ: Κρυπτορχιδισμος!!!
« Απάντηση #4 στις: Αυγούστου 26, 2018, 08:15:44 μμ »
Τι εννοεις μην σου πει κατι που δεν σου αρεσει? Και με το να μην στο λέει σημαινει οτι δεν υπάρχει το πρόβλημα ή με το να μην το μαθεις θα λυθει απο μονο του.
Το ξερεις οτι δεν εχει λογική αυτο που λες όπως επισης να περιμένεις διαγνωση απο ενα φορουμ για ενα πρόβλημα υγειας ετσι?
Καθαρα φιλικά

Αποσυνδεδεμένος BUKOVO

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 117
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Κρυπτορχιδισμος!!!
« Απάντηση #5 στις: Αυγούστου 26, 2018, 10:37:58 μμ »
Λεγεται Κρυψορχια

Αποσυνδεδεμένος guy123guy123

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2379
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1506
  • -Έλαβε: 148
Απ: Κρυπτορχιδισμος!!!
« Απάντηση #6 στις: Αυγούστου 27, 2018, 06:12:55 πμ »
Καθαρα απο ντροπη. Αλλα και για τον φοβο μην μου πει κατι το οποιο δεν μου αρεσει...
Είσαι σοβαρός; 10 χρονών είσαι; Πήγαινε στο γιατρό

Αποσυνδεδεμένος moby

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 5
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Κρυπτορχιδισμος!!!
« Απάντηση #7 στις: Αυγούστου 29, 2018, 02:01:44 μμ »
Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις (για το κραξιμο δηλαδη) ηθελα λιγο σπροξιμο η αληθεια ειναι. Πηγα στον γιατρο και μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο λογο βεβαια και του μικρου θυλακα ορχεων. Που στην ουσια δεν αφηνει τα αρχιδια να κρεμασουν και τραβιουνται επανω.
Η δουλεια των ονειρων μου ειναι μια. Yπαλληλος σε καταστημα γυναικειων υποδηματων!!!