Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Τριο με την γκόμενα και shemale  (Αναγνώστηκε 2553 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος stockingsmaniac

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 68
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Τριο με την γκόμενα και shemale
« στις: Αυγούστου 12, 2018, 04:21:38 μμ »
Εδώ και καιρό η γκόμενα ήθελε τρίο με άλλον αλλά εγώ ξενέρωνα στην ιδέα ότι θα είμαι μαζι της με αλλον άντρα ενώ με γυναικα μ αρεσε πολύ...Ειπαμε λοιπόν να συναντηθούμε κάπου στη μεση και σκεφτηκαμε να καλέσουμε ένα shemale αν κ αυτή δεν ενθουσιαστηκε παρα πολύ. Αλλαξε βεβαια γνωμη μολις ειδε φωτο της και κυριως μολις την ειδε από κοντα. Η γκόμενα 26 εγω 34 και μας ήρθε στο σπίτι ένα κουκλί 24 ετών.΄Μόλις την είδα στην πόρτα μου έγινε αμέσως πέτρα! Η γκόμενα είχε ήδη ετοιμάσει τα ποτά μας για να σπάσει ο πάγος ενώ είδα ότι μάλλον της άρεσε..Φορούσε καλσον μαυρο γυαλιστερο παντελονι τζιν κολητο, γοβες και ειχε φοβερο στηθος και πολύ περιποημενα νυχια...Γενικά ήταν παρα πολύ προσεγμένη στην εμφανιση. Αρχισαμε να πίνουμε ποτά και να μιλάμε χαλαρά ενώ η γκόμενα με χούφτωνε στο καβλί και αρχισε να με φιλάει. Η Τζένη τo shemale μας χάζευε κοιτόντας λάγνα ενώ η δικιά μου βγάζει έξω την ψώλα μου. Είχε αρχίζει να σταζει ήδη ξεροχύματα. "Τόσο πολύ σε καύλωσε η φίλη μας;" μου είπε η γκόμενα και μου τα γλύφει και μου τα δίνει στο στόμα, αρχίζει να χαιδευει την Τζένη. Μμμμ έχει πρήστεί κ αυτή απ ότι βλέπω μας λέει και της κατεβάζει το παντελόνι. Φοράει ένα υπέροχο στριγκ από το οποίο΄ήδη πλημμυρίζει ένα υπέροχο καυλί. Η γκόμενα το παίρνει στο στομα και εγώ καυλώνω απίστευτα. Θέλω κ εγω της λέω και με κοιτά έκλπηκτη.. Ελα μου λέει να την γλύψουμε παρεά..Και αρχίσαμε να την γλύφουμε ενώ της ειχε γίνει πέτρα και σχεδόν έφτανε τους 20 πόντους!....Συνεχίζεται

Αποσυνδεδεμένος Sektanor

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Παντρεμένος
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 631
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 66
  • -Έλαβε: 257
Απ: Τριο με την γκόμενα και shemale
« Απάντηση #1 στις: Αυγούστου 12, 2018, 04:41:57 μμ »
Αναμένεται ενδιαφέρον ιστορία την περιμένω την συνέχεια!
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΛΕΙΨΙΜΟ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΕΙΩΝ ΠΟΔΙΩΝ...ΟΠΟΤΕ ΓΛΕΙΨΤΕ ΤΑ!!!

Οι παλιές φωτογραφίες από τα ποδαράκια της:
https://www.imagevenue.com/GAJ2HJ

Εδώ ανεβαίνουν οι νέες:
http://www.imagebam.com/gallery/p7z2uxonx6iwrvemqs3i4456rrmadzr3

Αποσυνδεδεμένος Thanos

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 203
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Τριο με την γκόμενα και shemale
« Απάντηση #2 στις: Αυγούστου 12, 2018, 04:47:52 μμ »
Πωωω
Θα με τρελανετε εσεις
Συνεχισε !!!!

Αποσυνδεδεμένος stockingsmaniac

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 68
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Τριο με την γκόμενα και shemale
« Απάντηση #3 στις: Αυγούστου 12, 2018, 04:54:18 μμ »
Όχι μου λέει δεν θα γλύψεις άλλο εσύ θα με γαμάς από πίσω όσο εγω θα γλύφω την Τζένη και μου τούρλωσε την κωλάρα της, ενώ η μούνα της ήταν εντελώς μούσκεμα...την έγλυψα λίγο και της τον εβαλα όλο βαθιά και έμεινα μεσα της χωρίς να την γαμάω ακόμη. Εν τω μεταξύ η Τζένη ήταν όρθια και την τσιμπουκνωνε βαθιά ενώ με κοίταζε με ένα βλέμμα όλο υποσχέσεις...Ετσι γαμηστε μου στομα και μουναρα φωναζε η γκόμενα ενώ πλέον κ εγω τώρα ξεκίνησα να την γαμαω δυνατα. Περιττο να πω ότι μου ειχε γίνει πετρα ενώ το πουτσοκεφαλο μου γυαλιζε από τα υγρα της. Η Τζένη ήταν κ αυτή καυλωμένη, ΄λλωστε η γκομενα παντα εκανε καλα τσιμπούκια. Θέλω να σου γλλυφω το κωλαράκι λέει στην Τζενη και αυτή ανοιγει τα ποδια και την γλυφει στην σουφρα. της...ετοιμασου θα γλυψω κ σενα μου λέει και βάζει να κάτσω ανάσκελα με τα ποδια ψηλα και με γλυφει από πισω ενώ η Τζένη ετοιμάζεται να την πάρει από΄πίσω...Η ψωλάρα μου σταζει συνεχώς από καύλα και η γκόμενα παιζει με την γλώσσα της αλλα απαλά και με το δάχτυλό της με την τρυπα μου ενώ βλέπω ότι με το βλέμμα της κάπου ψάχνει το λιπαντικο....Συνεχίζεται

Αποσυνδεδεμένος Thanos

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 203
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Τριο με την γκόμενα και shemale
« Απάντηση #4 στις: Αυγούστου 12, 2018, 05:01:41 μμ »
Με πεθανες....

Αποσυνδεδεμένος stockingsmaniac

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 68
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Τριο με την γκόμενα και shemale
« Απάντηση #5 στις: Αυγούστου 12, 2018, 08:06:50 μμ »
Ενιωθα πόσο πολύ ήθελε πόυτσα από τη Τζένη η γκόμενα. Η τζένη φόρεσε προφυλακτικό και άρχισε να την γαμάει αλλά δυνατα, πολύ δυνατα ενώ η γκόμενα με έγλυφε συνεχεια στον πουτσο τ αρχειδια και τον κώλο. Μωρο μου σκίζει η Τζένη εχει τεράστιο καυλί μου έλεγε και η τζένη την γαμαγε με πολύ πάθος. Η γκόμενα μου φορούσε ναυλον καλτσες ενώ η Τζένη είχε μείνει με το καλσον το οποίο είχε τρυπησει για να ξεσκιζει την γκόμενα. εγώ έβλεπα και τις δυο με καλσον και ελιωνα απο καυλα. Η γκόμενα μου ζηταει να παρω το λιπαντικο και της το δωσω...αρχιζει να μου βαζει απαλα στην τρυπα μου και να παιζει με τα δαχτυλά της...ειχε καιρο να με γαμησει με στραπον κ εχει κλεισει λίγο αλλα μ αρεσει πολύ...Η γκόμενα ξαπλώνει στο πλαι και θέλει να την γαμησω ετσι ξαπλωμενος κ εγω ενω μου εχει ανοιξει για τα καλα την σουφρα...Της λεω σκεφτεσαι αυτο που σκεφτομαι; Ναι μου λεει και οπως αρχιζω να την γαμαω φωναζει την τζενη και ξαπλώνει κ αυτη διπλα μου πισω μου με το καυλι της ετοιμο να μπει μεσα μου..Εγω γαμαω την γκομενα και η Τζένη εμενα! Εχουμε λιωσει απο καυλα, ενω ποναω απο το παλουκι της Τζένης αλλα ερεθιζει τοσο πολυ τον προστατη μου που μεσα σε λιγοτερο απο ενα λεπτο γεμιζω με τα καυτα μου χυσια την μουνα της γκόμενας ενω η τζενη συνεχιζει να με γαμαει! Περιττο να αναφέρω οτι η γκόμενα εχει χυσει απο την πρωτη στιγμη που ειδε την φαση με τα κατα σειρα γαμησια. Συνηθως ολοι μολις χυσουμε ξενερωνουμε αν οχι αμεσως μετα απο ελαχιστα λεπτα. Αυτη τη φορα εγω ημουν ακομη τοσο καβλωμενος. Το μουνι της γκομενας εσταζε τα χυσια μου. Δεν θα τα γλυψεις; με προκάλεσε.Ναι καυλα μου θα σε γλυφω. Μαζι λέει η Τζενη και γλυφαμε τα χυσια μου παρεα από την μουναρα της και φιλιομασταν ολοι μαζι με την τζένη να παίζει την ψωλή της και να ετοιμαζεται να χυσει. Που τα θέλετε; μας ρωταει. Στα ποδια μου λέει η γκομενα, στα ποδια μου που ειναι ντυμενα με καλσον. Δεν προλαβαινει να τελειωσει την φράση και αμεσως πεταχτηκαν τα χυσια της Τζενης στις ποδάρες της. Εγω δεν εχασα ευκαιρια και πήρα στο στομα το χυμενο καυλί της και το στραγγισα. Ειχε τέλεια γέυση!. Φυσικά μετα γλυψαμε την γκομενα. Συνεχίσαμε αργοτερα τα ποτα μας ενώ στο επόμενο ραντςβού η Τζένη μας τόνισε θα ειναι η σειρά της να γαμηθει.....

Αποσυνδεδεμένος fido

  • Νέος
  • *
  • Παντρεμένος
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 48
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 18
  • -Έλαβε: 0
Απ: Τριο με την γκόμενα και shemale
« Απάντηση #6 στις: Αυγούστου 12, 2018, 08:18:36 μμ »
 Τέλεια..... Περιμένουμε την επόμενη φορά...,!!!!
Skype: pan fido

Αποσυνδεδεμένος Thanos

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 203
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Τριο με την γκόμενα και shemale
« Απάντηση #7 στις: Αυγούστου 12, 2018, 08:25:51 μμ »
Μας ερεψες...
Τρελη καυλα λεμε

Αποσυνδεδεμένος Foot_Worshipper

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Καυλωμένος
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 175
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 174
  • -Έλαβε: 0
Απ: Τριο με την γκόμενα και shemale
« Απάντηση #8 στις: Αυγούστου 12, 2018, 08:26:40 μμ »
ΚΑύλα η φάση!  :wanker2:  :wanker2:  :wanker2:
"Με τα χρόνια διαπίστωσα ότι το πιο σημαντικό σε ένα φουστάνι είναι η γυναίκα που το φοράει"

Αποσυνδεδεμένος Sektanor

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Παντρεμένος
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 631
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 66
  • -Έλαβε: 257
Απ: Τριο με την γκόμενα και shemale
« Απάντηση #9 στις: Αυγούστου 13, 2018, 02:01:33 πμ »
Τελικά ήταν πιο καυλωτικη απο οτι περίμενα τυχερέ...

Ελπίζω να έχεις αρκετές ανάλογες εμπειρίες να μας γράψεις όπως και για το πώς πήρατε στραπον κλπ...
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΛΕΙΨΙΜΟ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΕΙΩΝ ΠΟΔΙΩΝ...ΟΠΟΤΕ ΓΛΕΙΨΤΕ ΤΑ!!!

Οι παλιές φωτογραφίες από τα ποδαράκια της:
https://www.imagevenue.com/GAJ2HJ

Εδώ ανεβαίνουν οι νέες:
http://www.imagebam.com/gallery/p7z2uxonx6iwrvemqs3i4456rrmadzr3

Αποσυνδεδεμένος stockingsmaniac

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 68
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Τριο με την γκόμενα και shemale
« Απάντηση #10 στις: Αυγούστου 13, 2018, 12:14:56 μμ »
Εννοείται ναι, θα γραψω χαιρομαι που σου άρεσε.

Αποσυνδεδεμένος stockingsmaniac

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 68
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Τριο με την γκόμενα και shemale
« Απάντηση #11 στις: Αυγούστου 13, 2018, 07:17:07 μμ »
Είναι τέλεια αίσθηση να χυνεις με το στραπον. Χαίρομαι που σας καυλωσε. Επόμενη ιστορία σύντομα