Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Angel Angelic  (Αναγνώστηκε 3112 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος pissman

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • ελευθερος
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 296
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 37
  • -Έλαβε: 14
Απ: Angel Angelic
« Απάντηση #30 στις: Δεκεμβρίου 06, 2021, 03:46:37 μμ »
Alexis καλησπέρα έχεις δίκιο..δε το ήξερε ο άντρας της....ορθως μιλάς...και πλέον δε μπαίνει ούτε στο.  Skype .γιατι ούτε κι αυτό τ ήξερε ο άντρας της....ηταν ενα άτομο για μένα μιλάω ειλικρινες σωστό και μιλούσαμε...τελικα μερικά άτομα εδώ μέσα κάνουν πολυ κακό και διώχνουν με το τρόπο τους αρομα που μπορούν νανσταθουν εδώ μέσα να μιλήσεις...τελος πάντων κι εγω εύχομαι να μην έγινε στραβή κ έμαθε κάτι ο άντρα της..θα είναι κρίμα...
ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΡΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΚΦΥΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ...;-)                                                          ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΡΩΤΙΚΟ ΔΙΑΣΤΡΟΦΙΚΟ ΜΑΣΑΖ ΣΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ :-*

Αποσυνδεδεμένος Fetixistis_

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 937
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 14
  • -Έλαβε: 85
Απ: Angel Angeli
« Απάντηση #31 στις: Δεκεμβρίου 06, 2021, 10:11:08 μμ »
Εάν ισχύει οτι πλέον ειναι ζευγάρι με το aeriko, μάλλον έχει χωρίσει από τον άντρα της και ίσως καλά έκανε ( οι παροικούντες την Ιερουσαλήμ γνώριζαν ....)
Ήταν καλή κοπέλα πάντως, και αρκετά βασανισμένη στην προσωπική της ζωή. Της αξίζει ένας άνθρωπος του επιπέδου του aeriko...
Πάντως για να είμαστε ακριβείς, η ηθική εξόντωση του aerikou δεν ξεκίνησε από το μέλος Alexis, αλλά από έτερο μέλος του σάιτ που , ας το πούμε έτσι, έπαιξε το ρόλο του καταδότη... Τα περι εμπλοκής των Αρχών όμως, νομίζω οτι ριναι υπερβολές...

Αποσυνδεδεμένος Alexis

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Lookin around
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 320
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 22
Απ: Angel Angeli
« Απάντηση #32 στις: Δεκεμβρίου 07, 2021, 03:09:35 μμ »
Εάν ισχύει οτι πλέον ειναι ζευγάρι με το aeriko, μάλλον έχει χωρίσει από τον άντρα της και ίσως καλά έκανε ( οι παροικούντες την Ιερουσαλήμ γνώριζαν ....)
Ήταν καλή κοπέλα πάντως, και αρκετά βασανισμένη στην προσωπική της ζωή. Της αξίζει ένας άνθρωπος του επιπέδου του aeriko...
Πάντως για να είμαστε ακριβείς, η ηθική εξόντωση του aerikou δεν ξεκίνησε από το μέλος Alexis, αλλά από έτερο μέλος του σάιτ που , ας το πούμε έτσι, έπαιξε το ρόλο του καταδότη... Τα περι εμπλοκής των Αρχών όμως, νομίζω οτι ριναι υπερβολές...

Ισχυει 100% οτι σου εγραψα !

Αποσυνδεδεμένος ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

  • Προχωρημένος
  • **
  • Μηνύματα: 53
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Angel Angelic
« Απάντηση #33 στις: Δεκεμβρίου 07, 2021, 05:46:31 μμ »
Ολα βαινουν καλως και για τα δυο αυτα πρωην μελη του φορουμ!!! Τι κανουν στη ζωη τους πλεον, νομιζω δεν αφορα κανενα απο εμας και σιγουρα δεν αφορα το φορουμ!!! Και κατι ακομη!! Φιλε Alexis, δεν ειχα καμια προθεση να σε κατηγορησω οτι εσυ το ξεκινησες! Γιαυτο εξαλλου γραφω στο σχολιο μου, τη φραση, "αν θυμαμαι ορθα"!!! Επειδη οντως δεν το θυμομουνα με σιγουρια και γιαυτο κρατησα επιφυλαξη!! Απλα θυμαμαι οτι με καποιο τροπο ειχες συμμετοχη σε ολο αυτο!! Σημασια εχει οτι γι' αυτα τα δυο μελη, καποιοι ενοχληθηκαν, πειραχθηκαν ή θιχτηκε το ανδρικο "εγω" τους απο τη σχεση τους!! Αλλα τωρα πλεον δεν εχει νοημα να το συζηταμε!!!!

Αποσυνδεδεμένος Alexis

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Lookin around
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 320
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 22
Απ: Angel Angelic
« Απάντηση #34 στις: Δεκεμβρίου 07, 2021, 06:02:17 μμ »
Ολα βαινουν καλως και για τα δυο αυτα πρωην μελη του φορουμ!!! Τι κανουν στη ζωη τους πλεον, νομιζω δεν αφορα κανενα απο εμας και σιγουρα δεν αφορα το φορουμ!!! Και κατι ακομη!! Φιλε Alexis, δεν ειχα καμια προθεση να σε κατηγορησω οτι εσυ το ξεκινησες! Γιαυτο εξαλλου γραφω στο σχολιο μου, τη φραση, "αν θυμαμαι ορθα"!!! Επειδη οντως δεν το θυμομουνα με σιγουρια και γιαυτο κρατησα επιφυλαξη!! Απλα θυμαμαι οτι με καποιο τροπο ειχες συμμετοχη σε ολο αυτο!! Σημασια εχει οτι γι' αυτα τα δυο μελη, καποιοι ενοχληθηκαν, πειραχθηκαν ή θιχτηκε το ανδρικο "εγω" τους απο τη σχεση τους!! Αλλα τωρα πλεον δεν εχει νοημα να το συζηταμε!!!!

Ολα καλα φιλε μου. Και ειλικρινα χαιρομαι για την κοπελα, που πλεον ειναι ευτυχισμενη.

Αποσυνδεδεμένος Fetixistis_

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 937
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 14
  • -Έλαβε: 85
Απ: Angel Angelic
« Απάντηση #35 στις: Δεκεμβρίου 07, 2021, 08:37:04 μμ »
Αφού το λύσαμε και αυτο, ας επιστρέψουμε τώρα στις ψηφοφορίες με τις διάσημες  :p

Αποσυνδεδεμένος Alexis

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Lookin around
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 320
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 22
Απ: Angel Angelic
« Απάντηση #36 στις: Δεκεμβρίου 08, 2021, 10:16:44 πμ »
Αφού το λύσαμε και αυτο, ας επιστρέψουμε τώρα στις ψηφοφορίες με τις διάσημες  :p

Κι αυτο σωστο !  Απλα μου κανει εντυπωση που γινονται αναφορες στην οξινομουνα και κρυοκωλη Σκορδα ! (το 'πα και ησυχασα..)    :p :lol:

Αποσυνδεδεμένος Fetixistis_

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 937
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 14
  • -Έλαβε: 85
Απ: Angel Angelic
« Απάντηση #37 στις: Δεκεμβρίου 08, 2021, 10:56:51 πμ »
Κι αυτο σωστο !  Απλα μου κανει εντυπωση που γινονται αναφορες στην οξινομουνα και κρυοκωλη Σκορδα ! (το 'πα και ησυχασα..)    :p :lol:

Ελα μου ντε! Η τυπισσα ειναι ακραια πουριτανη! Αλλα εδω μεσα εχουν αλλη αποψη. 

Συνδεδεμένος Giorgaros

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3427
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 56
  • -Έλαβε: 63
Απ: Angel Angelic
« Απάντηση #38 στις: Δεκεμβρίου 09, 2021, 01:48:58 πμ »
Πουριτανή, ξεπουριτανή, είναι καλό &*^$#. Αλλά αποπνέει και μια κρυάδα ταυτόχρονα. Εγώ πάντως βαζω θετικό πρόσημο.

Αποσυνδεδεμένος Alexis

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Lookin around
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 320
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 22
Απ: Angel Angelic
« Απάντηση #39 στις: Δεκεμβρίου 09, 2021, 01:46:57 μμ »
Πουριτανή, ξεπουριτανή, είναι καλό &*^$#. Αλλά αποπνέει και μια κρυάδα ταυτόχρονα. Εγώ πάντως βαζω θετικό πρόσημο.

Και πεταγεται, out of the blue, o aerikos και μας κραζει που αναφερομαστε σε αλλες, στο νημα της Angel Angelic   :rofl: :rofl: :rofl:

Συνδεδεμένος Giorgaros

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3427
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 56
  • -Έλαβε: 63
Απ: Angel Angelic
« Απάντηση #40 στις: Δεκεμβρίου 10, 2021, 12:35:37 πμ »
 :o :cry: :no:

Αποσυνδεδεμένος Fetixistis_

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 937
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 14
  • -Έλαβε: 85
Απ: Angel Angelic
« Απάντηση #41 στις: Ιανουαρίου 31, 2022, 09:15:20 μμ »
Και πεταγεται, out of the blue, o aerikos και μας κραζει που αναφερομαστε σε αλλες, στο νημα της Angel Angelic   :rofl: :rofl: :rofl:

Αμήν και ποτε τύποι! Και μόνη η επανεμφάνιση του μυστη αερικο θα ανεβάσει το παρηκμασμένο τούτο σάιτ 10 λεβελς