Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Απεριποιητα ποδια  (Αναγνώστηκε 1343 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Romeo9

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 66
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 6
  • -Έλαβε: 0
Απεριποιητα ποδια
« στις: Δεκεμβρίου 27, 2018, 12:41:19 πμ »
Θα ηθελα τη γνωμη σας για το πως να το φερω στη δικια μου να φροντισει τα ποδια της... Εχει πολυ ωραια ποδαρακια αλλα τα εχει τελειως απεριποιητα. Εντωμεταξυ εχει αναφερθει οτι μου αρεσουν τα ποδια και στο παρελθον εκανα και καποιες κινησεις πανω στο σεξ να γλειψω κανα δαχτυλακι και δε φαινοταν να εχει προβλημα. Σε νορμαλ συνθηκες θα εδειχνα εμπρακτα οτι ετσι καυλωνω και θα επαιρνε το μηνυμα ;). Επειδη ομως τα ποδια της ειναι γεματα σκληρα σημεια μου ειναι αντιαισθητικο να ασχοληθω μαζι τους. Μαλιστα σε προηγουμενη συζητηση ειχε πει μονη της οτι πιστευει πως το "χειροτερο" σημειο πανω της ειναι οι πατουσες της. Περιμενα πως με λιγη υπομονη τελικα θα τα φροντισει απο μονη της αλλα φαινεται πως πρεπει να κανω κατι γι αυτο. Πως θα της το φερω λοιπον ωστε να νιωσει ομορφα για τα ποδια της αντι να κομπλαρει γι αυτα;; :thinking:

Αποσυνδεδεμένος Giorgaros

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3427
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 56
  • -Έλαβε: 63
Απ: Απεριποιητα ποδια
« Απάντηση #1 στις: Δεκεμβρίου 27, 2018, 01:05:53 πμ »
Της τα έχεις γλείψει καθόλου ή το πας εντελώς θεωρητικά ; Οι πατούσες της είναι τόσο χάλια που δεν υπάρχει σημείο για σημείο να γλείψεις ; Αν δει ότι ασχολείσαι με τα πόδια της μάλλον θα της μπει η ιδέα ότι πρέπει να αρχίσει να τις περιποιείται.

Επίσης, η κοπέλα σου είναι καθαρή γενικώς ; Και ... βλέπεται ; Συγγνώμη που ρωτάω αλλά το να θεωρείς το χειρότερο σημείο σου ... τις πατούσες μάλλον κάτι περίεργο ψυχολογικό δείχνει. Και το να είναι οι πατούσες της το χειρότερο σημείο επειδή δεν τις περιποιείται ... ξέρω γω φίλε μου ... κάτι δε μου πάει καλά με το κορίτσι. Και στη εποχή μας ειδικά, που το πεντικιούρ ακόμα δίνει πολύ ψωμί, δεν επιτρέπεται να έχει τέτοιες σκέψεις.

Αποσυνδεδεμένος Romeo9

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 66
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 6
  • -Έλαβε: 0
Απ: Απεριποιητα ποδια
« Απάντηση #2 στις: Δεκεμβρίου 27, 2018, 01:16:34 πμ »
Εχω πιπιλησει 2-3 φορες δαχτυλακια αλλα ως εκει. Αν δεν ειναι απαλες κ ωραιες οι πατουσες δεν μου κανει αισθηση για παρακατω. Κατα τ'αλλα ειναι πολυ ομορφο και πεντακαθαρο κοριτσι... δεν καταλαβαινω πως και γιατι υπαρχει αυτη η κατασταση...

Αποσυνδεδεμένος WG Manik

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Μηνύματα: 620
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 19
Απ: Απεριποιητα ποδια
« Απάντηση #3 στις: Δεκεμβρίου 27, 2018, 03:59:56 πμ »
Ισως μιας και πιστευει πως ειναι το χειροτερο της σημειο τις εχει αφησει στην μοιρα τους

Καντης μια κουβεντα ευγενικα,πειστην οτι αν τις περιποιηθει μπορει να γινει και το δυνατοτερο της σημειο..Ειδικα με σενα...

Καταλαβαινεις..

Αποσυνδεδεμένος tsakifix

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 12
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Απεριποιητα ποδια
« Απάντηση #4 στις: Δεκεμβρίου 27, 2018, 08:41:46 πμ »
Κλεισε ενα ραντεβου για πετικιουρ σαν δωρο...

Αποσυνδεδεμένος Giorgaros

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3427
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 56
  • -Έλαβε: 63
Απ: Απεριποιητα ποδια
« Απάντηση #5 στις: Δεκεμβρίου 27, 2018, 08:27:30 μμ »
Ναι, αυτό θα είναι ό,τι καλύτερο. Βάλε και κάτι άλλο (ίσως) στο πακέτο, για ξεκάρφωμα. Και όταν εσύ λειτουργήσεις διαφορετικά, επί τω έργω, πάει να πει ότι ήρθε η ώρα να τσεκάρεις την αντίληψή της αναφορικά με τη χημεία σας στον έρωτα  :thumbsup1:

Αποσυνδεδεμένος stakappa

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 17
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Απεριποιητα ποδια
« Απάντηση #6 στις: Δεκεμβρίου 28, 2018, 12:11:35 πμ »
Κάνε της δώρο την SCHOLL - VELVET SMOOTH DIAMOND

Αποσυνδεδεμένος Romeo9

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 66
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 6
  • -Έλαβε: 0
Απ: Απεριποιητα ποδια
« Απάντηση #7 στις: Δεκεμβρίου 28, 2018, 04:50:12 μμ »
Νομιζω πως το να της κανω δωρο ετσι στα καλα καθουμενα πεντικιουρ θα ειναι σαν να της λεω τραβα φτιαξε το χαλι. Μαλλον θα ασχοληθω λιγο παραπανω με τα ποδια της και σε κανενα μασαζακι θα της πεταξω να τα φροντισει λιγο για να'ναι πιο ωραια. Της εχω πει και οτι μου αρεσουν τα ποδια. Ε δεν ειναι χαζη, αν δεν κανει κατι τοτε προφανως δεν την ενδιαφερουν τα γουστα μου.