Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Η Γυναικα μου με εκανε σκλαβο!  (Αναγνώστηκε 3836 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Ραφαήλ

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 1
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Η Γυναικα μου με εκανε σκλαβο!
« στις: Φεβρουαρίου 18, 2019, 08:10:53 μμ »
Ειμαι παντρεμενος με μια γυναικα πολυ εκρηκτικη πολυ ομορφη και δυναμικη ψηλη με μακρια ποδια και πλουσιο στηθος. Παντα στη σχεση μας ηταν αυτη το "αφεντικο" αυτη αποφασιζε τη θα κανουμε απο τα πιο απλα(π.χ που θα παμε ια καφε φαγητο κτλπ) μεχρι τα πιο σημαντικα (π.χ που θα μενουμε τη αμαξι θα παρουμε κτλπ). Επισης μου ειχε ξεκαθαρισει οτι δεν της αρεσε να ακουει τη λεξη οχι. Ενω τις αρεσαν πολυ και τα περιεργα ερωτικα παιχνιδια π.χ με ειχε δεσει στη καρεκλα και αυτη μονο με σεξυ εσωρουχα μου τριβιταν πανω μιυ με εμενα οληρψς ακινητοποιημενο μου εφερνε το εντυποσιακο πλουσιο στηθος της μεσα στο προσωπο μ να το βλεπω και μολις πηγενα να τα φιλησω τραβιοταν ξεκινουσα και μου εγλυφε το πουτσο και του εκανε πολλα αλλα αμα πηγενα να τελιοσω σταματουσε και διαφορα τετοια μεχρι να με φτασει σε απολυτη ηδονή και μετα με παραταγε ετσι χωρις να ολοκληροσω ακομα και για ολοκληρο βραδυ ψιθυριζοντας μ στο αυτι θελω να φανταστεις στο μυαλο σου οτι τωρα θα σου κατσω και θα τελειωσεις απολαυστικα μπορεις να τα φανταστεις ολα με το μυαλο σου γιατι στην πραγματικοτητα τιποτα δεν θα γινει και μου εγλειψε λιγι το αυτι και με αφησε ετσι δεμενο στο δωματιο να τη σκεφτομαι ολο το βραδυ μεχρι αργα το πρωι. Και τελωσπαντων διαφορα τετοια πραγματα που σε καθηλωναν στο μεγαλειο της. Περα απο αυτα απο αυτα παντως ζουσαμε κατα τα αλλα μια φυσιολογικη ζωη αντρογινου που απλως εκεινη εκανε "κουμαντο". Μια μερα ομως τα πραγματα αλλαξαν πολυ ραγδαια. Ηταν ενα διαστημα ημερων που ειχε αυξησει αρκετα τις απιτησεις της εκεινη δεν εκανε σχεδον τιποτα και ολι ζητουσε πραγματα απομενα να κανω ενω ειχε αυξησει το σεξυ ντυσιμο της στο σπιτι για να πετυχει το σκοπο της γιατι γνωριζε πως ειχε πολυ εντυποσιακο παρουσιαστικο που δεν μπορουσα να αντισταθω (ψηλα καλιγραμμα γυμνασμενα ποδια, πολυ πλουσιο στηθος, εντυποσιακο κολο, φουσκοτα ζουμερα φυσικα χειλη και ενα ομορφο και ταυτοχρονο σεξυ κ αυστηρι προσωπο κ βλεμμα). Ετσι λοιπον καποια στιγμη αγανακτισμενος εγω απο το υψος των απαιτησεων της εκεινων των ημερων και της εφερα σε εντονο υφος αντιρηση( κατι που ειχαμε ξεκαθαρισει οτι δεν ανεχετε καθολου) και τοτε απροσμενα αντεδρασε παρα πολυ ασχημα...   - Εε οχι ρε μωρο μ ποσες δουλιες θα κανωω κανε και εσυ τιποτα ηθελα να κατσω λιγο τωρα να χαλαροσω αντε με ερπηξες αυτες τις μερες   - Τιιιιιι ειπεςςςς????? Πως τολμας ρε μαλακα να μου μιλας ετσι??? Και μου εριξε μερικα απανωτα χαστουκια με τοση δυναμη που ζαλιστηκα-Ποιος νομιζεις οτι εισαιι ρεεε τη εχουμε πει οτι δεν θα μου φερνεις αντιρηση πολυ αερα σου εχω δωσει τωρα θα δειςς... Και συνεχισε τα χαστουκια... Τα ειχα χασει... - τι νομιζεις οτι ειμαστε ισα και ομοια κοιτα οως ειμαι εγω και οως εσυ (Ηθελε εμφανως να με υποτιμησει) - Τσακισου αμεσως και κανε αυτο που σου ειοα και μετα θα λογαριαστουμε.. Εφυγα αμεσως σαν μαγιεμενος να κανω τις δουκιες που με ειχε βαλει ενω αυτη πηγε στο σαλονι και εκατσε πινοντας το ποτο της και απλωνοντας τις ποδαρες της πανω στο τραπεζακι μα δει τηλεοραση. Οταν τελιωσα πηφα μεσα στο σαλονι πραγνατικα με την ουρα στα σκελια και της ειπα διστακτικα- αγαπη μ τελιωσα - ΣΚΑΣΜΟΣΣΣ δεν βλεπεις οτι βλεπω τηλεοραση περιμενε να τελιωσει το εργο και θα τα πουμεε βασικα εγω θα τα πω εσυ απλα θα ακους και θα λες ναι. Πραγματικα δεν την ειχα ξαναδει ετσι δεν ειπα κουβεντα απλα εγνεψα καταφατικα το κεφαλι και πηγα να κατσω να περιμενω. Αλλα την ακουσα αμεσως να φωναζει-Τη κανειςς εκειιιι ποιος σου ειπε να κατσεις περιμενε στην ακρη ορθιος δεν σου εδωσα αδεια να καθίσεις η μηοως κουραστηκες γιατι μολις αρχισαμε. Παλι δεν ειπα κουβεντα πηγα στη γωνια και τη περιμενα όρθιος μετα απο μιση ωρα που τελιωσε αυτό που έβλεπε με φωναξε τωρα ελα εδω και πεσε στα ποδια μου οταν σου μιλαω σε θελω στα τεσσερα στα ποδια μου επεσα στα ποδια της που ηθελα τοσο να φιλησω μαρεσαν πολυ και αρχισε να μιλαει... - Λοιπον με απογοητευσες πολυ για αυτο θα πρεπει να περασεις δοκιμασια αν δεν θες να με χασεις - οχι οχι δεν θελω πηγα να πω μεχρι που εφαγα μια δυνατη κλωτσια και μου ειπε οτι δεν μου εδωσε αδεια να μιλήσω και συνεχιζει απο εδωω και περα θα γινεις ΣΚΛΑΒΟΣ μου δεν θα κανεις απο εδω και περα απλα οτι σου λεω αλλα θα γινεις πραγματικος σκλαβος μου μεχρι να κρινω εγω οτι μπορουμε να επιστρεψουμε οπως πριν εκτος αν θες να χωρισουμε? - οχι οχι-ωραια τοτε ακου απο εδω και περα ξεχνα τα μορο μ αγαπη μου και αυτα ειμαι η ΑΦΕΝΤΡΑ σου και εισαι εμας τιποτενιος σκλαβος μου με μηδεν αξια. Θα με φωναζεις μονο κυρια η αφεντρα και αυτο μονο φυσικα οταν εχεις δικαιωμα να μιλας θα κανεις οτι και αν σου λεω δεν θα φερνεις ποτε μα ποτε αντιρηση και πολλαα αλλα που θα τα δεις στην πορεια συμφωνεις η σε χωριζω? - Μαλιστα κυρία συμφονω θα κανω οτι μου πειτε. - ωραια και τωρα τσακισου να μου κανεις μασαζ στα ποδια που ειναι κουρασμενα. Αμεσως τις εβγαλα τα παπουτσια και αρχισα το μασαζ στα ποδια της τα οποια ηξερε καλα ποσο μαρεσουν και δεν αμτεξα καυλωσα και για κακη μου τυχη το ειδε εκεινη αμεσως - Πως τολμαςς να καυλωνειςς χωρις αδειαα και μου εριξε αμεσως μια δυνατη κλωτσια στο σημειο κανοντας μς να βογγηξω απτο πονο και να εξαφανιστει η στυση μου. Ενω αμεσως επιασε στα χερια της το πουτσο μου στριφογυριζοντας τον και μου λεει τη νομιζειςς ρεε οτι αυτο εδω σου ανηκει σε μενα ανηκει απλα εσυ το κουβαλας και θα σηκωνετε μονι οταν τιτ λεω εγω και μου ξαναριξε μια ακομα πιο δυνατη κλωτσια με την οποια σωριαστηκα στο πατωμα απτο πονοεκεινη αδιαφοριντας πληρως μου λεει σηκωω και αυνεχισε το μασαζ και θα φροντισω αυτο να μην ξανασυμβει οριστικά. Αφου ευχαριστηθηκε το μασαζ της σηκωθηκε μου ειπε οτι θα φυγει και να τη περιμενω ακριβως σε αυτο το αημειο στα τεσσερα οπως ειμαι μεχρι να γυρισει.-Μην τολμησεις να κουνηθεις εκει στα τεσσερα σε θελω σκλαβε να περιμενεις να γυρισει η κυρια σου! Εγω σκεφτηκα πως αν κατσω εκει μεχρι να γυρισει σιγουρα θα πιαστω και επειδη σκεφτηκα με περιμενουν και πολλα καλυτερα να ξεκουραστω λιγο αλλα αυτο τελικα δεν μου βγηκε σε καλο... Οταν γυρισε δεν την ακουσα και δεν προλαβα να οαω στη θεσ η που με άφησε μπαινοντας μεσα κρατουσε μια μεγαλη σακουλα με πράγματα που ειχε εξοπληστει βλεποντας με αλλου εξοργιστηκε - τη κανεις ρε μαλακα παλιοσκουλικι νομιζεις οτι θα παιζεις μαζι μου θα σε τσακισω θα σε λιοσω ΓΔΥΣΟΥ ΤΩΡΑ  γδυθηκα αμεσως και εκεινη εβγαλε ενα μαστιγιο απτη τσαντα της και χειροπεδες και αφου με εδεσε με τις χειροπεδες στο κρεβατι αρχισε να μαστιγωνει το γυμνο μου κορμι ανελεητα με πολυ ορμη και δυναμη σε ολο μου το σωμα οσο και αν ουρλιαζα απτο πονο και οσο και αν παρακαλαιγα να σταματησει ζητωντας συγνωμη αυτη συνεχιζε με περισσότερη δυναμη - θα σε κανω φετες γαμιολη, σκασε μην λες τιποτα να τη χεσω τη συγνωμη σου θα σιυ δηξω εγω τη σημαινει να ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ την αφεντρα σου. Με μαστιγωνε με ενα πολυ καλο μαστιγιο που ειχε παρει με πολλες ουρες και κρατησε πολυ ωραα και σταματησε μονο αφοτ κουραστηκε και ειχα πια κοκκινισει και μελανιασει σε ολο μου το σωμα ενω σε ορισμενα σημεια αρχισε να τρεχει αίμα. Τοτε καταλαβα ποσο λαθος ειχα κανει και πως δεν αστειευοταν η γυναικα μου θα επρεπε να ειμαι αληθινος σκλαβος. Αφου τελιωσε λοιπον το μαστιγωμα με ελυσε και μου ειπε ευχαριστησεμε για τι μαστιγωμα κατι που εκανα πεφτοντας στα ποδια της. Ωραια ειπε και τωρα ακνονισα το θεμα με το ασημαντο πουλακι σου και εβγαλε και κατι αλλο απτη μεγαλη σακουκα ηταν μια θηκη αγνοτητας - εδω θα κληδοθει αυτο το πραγμα που εχεις για πουλι και μου ανηκει και το κλειδι θα το εχω μονο εγω ατην αλυσιδα του ποδιου μου εκειι να το βλεπςθς και να θυμασαι οτι η καυλα σου κρέμεται στα ποδια μου. Κυριευτηκα αμεσως με ανχος πως θα ειμαι με αυτο το πραγμα στο πεος μ που συνεχεια οταν ρη βλεπω θελω να καυλονω και τωρα δεν θα μπορω τη θα γινει ελεγα απο μεσα μ απο εδω και περα σοβαρεψε πολυ το πραγμα. Αυτη ντυμενη οπως παντα σεξυ μου περνα τη θηκη κοιτοντας με απαξιωτικα αλλα και κυριαρχικα και την ωρα που μου τη βαζει μου λεει-Απο εδω και περα σε περιμενει μια αλλη ζωη θα αλλαξουν τα ΠΑΝΤΑ και ακουγετε το μαγικο ΚΛΙΚ του κληδωματος αυτο το κλικ εμελε να σημανει ρην πληρη αλλαγη της ζωης μου με περιμεναν συντομα πολλα παρα πολλα... Μολις ειχαμε αρχισει...(ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕΕ)

Αποσυνδεδεμένος Sektanor

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Παντρεμένος
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 631
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 66
  • -Έλαβε: 257
Απ: Η Γυναικα μου με εκανε σκλαβο!
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουαρίου 18, 2019, 09:33:10 μμ »
Ενδιαφέρον ιστορία με μόνο έτσι παράπονο είναι να ελέγχεις λίγο πριν το ανέβασμα τι γράφεις ώστε κάποιες λέξεις που έχουν μπερδευτεί από βιασύνη να διορθώνονται για την ευκολία του διαβάσματος...

Αναμένω την συνέχεια...
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΛΕΙΨΙΜΟ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΕΙΩΝ ΠΟΔΙΩΝ...ΟΠΟΤΕ ΓΛΕΙΨΤΕ ΤΑ!!!

Οι παλιές φωτογραφίες από τα ποδαράκια της:
https://www.imagevenue.com/GAJ2HJ

Εδώ ανεβαίνουν οι νέες:
http://www.imagebam.com/gallery/p7z2uxonx6iwrvemqs3i4456rrmadzr3

Αποσυνδεδεμένος Patousofilos

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 648
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 10
Απ: Η Γυναικα μου με εκανε σκλαβο!
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουαρίου 20, 2019, 03:53:53 μμ »
Πολύ ωραία ιστορία!!
Περιμένουμε τη συνέχεια!!