Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Οριακά κρατήθηκα  (Αναγνώστηκε 4580 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος tezca

  • Προχωρημένος
  • **
  • Μηνύματα: 65
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Οριακά κρατήθηκα
« Απάντηση #15 στις: Αυγούστου 27, 2019, 04:18:36 πμ »
Φίλε εγώ το κρίνω από τα δικά μου βιώματα.... Είμαι ένα πολύ κομπλέ παιδί, και το να κάνει μια γκόμενα σα τρελή να την γαμήσω, να μου έχει συμβεί και ..... 1 φορά. Ωστόσο οι ζωές των ανθρώπων διαφέρουν, και όντως θα μπορούσε να είναι μια αληθινή ιστορία, who knows.

Αποσυνδεδεμένος Cuckold_Slave

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Μηνύματα: 101
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 5
Απ: Οριακά κρατήθηκα
« Απάντηση #16 στις: Αυγούστου 27, 2019, 03:14:41 μμ »
Πωωω... μου έχει συμβεί και εμένα, ΠΟΣΟ σε καταλαβαίνω δεν φαντάζεσαι.

Και μιλάμε είχα τόση αγωνία να δω και να παίξω με τα πόδια της, αλλά ρε παιδιά μύριζαν - το λιγότερο - σαν χαλασμένη παρμεζάνα εκτός ψυγείου στον ήλιο για μέρες.

Πολύ κρίμα...

Αποσυνδεδεμένος Klelia

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μηνύματα: 87
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 6
  • -Έλαβε: 9
Απ: Οριακά κρατήθηκα
« Απάντηση #17 στις: Αυγούστου 27, 2019, 03:45:14 μμ »
Συνθετικά παπούτσια και νάυλον κάλτσες ,είναι ο τέλειος συνδυασμός για να  βρωμάνε τα πόδια τελικά.  Ειδικά αν είναι φορεμένα ώρες. Σε δερμάτινα καλά παπούτσια ,μάλλον είναι αδύνατον να συμβεί ,εκτός αν κάποιος έχει θέματα στα πόδια πχ μύκητες.

Αποσυνδεδεμένος greekfl1

  • Νέος
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 46
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 0
Απ: Οριακά κρατήθηκα
« Απάντηση #18 στις: Αυγούστου 27, 2019, 03:52:49 μμ »
Συγνώμη αλλά με έπιασε νευρικό με την περιγραφή του φίλου. Πιστεύω την ιστορία του διότι είχα κι εγώ παρόμοια εμπειρία. Πριν αρκετά χρόνια, είχα πει το φετίχ μου σε μια φίλη μου και έπαθε μεγάλη πλάκα. Το βρήκε τρομερά σέξυ και βρεθήκαμε μια φορά και τις έγλειφα τις πατούσες ενώ φορούσε μαύρο καλσόν. Το κακό ήταν ότι την έβλεπα αρκετά μέτρια σαν εμφάνιση και δεν τρελαινόμουν. Εκείνη βρήκε την όλη φάση τόσο τρομερή που ήθελε να το ξανακάνουμε αλλά την απεύφευγα και τσαντίστηκε. Μετά από κάνα χρόνο όμως βρεθήκαμε για καφέ μεγάλη παρέα και επειδή ήξερε ότι θα έρθω, ήρθε προετοιμασμένη. Κοντό παντελόνι να φαίνονται οι αστράγαλοι, καλσόν στο χρώμα του ποδιού, άρωμα στα πόδια, πεντακάθαρα όλα. Καταλήξαμε να παίζω με τις πατούσες της στο αυτοκίνητο και δεν μπορούσα να ξεκολλήσω. Ένιωθα ότι με τιμωρούσε επειδή την απέφευγα. Μετά της είπα εγώ να ξαναβρεθούμε και δυστυχώς ήταν η χειρότερη εμπειρία με τα πόδια. Φορούσε μάλλον το ίδιο καλσόν για 3-4 μέρες και όταν πήγα να της γλύψω την πατούσα, το πόδι όχι απλώς μύριζε αλλά βρώμαγε. Ήμουν έτοιμος να κάνω εμετό πάνω στο πόδι της και της είπα μια δικαιολογία για να σταματήσουμε.

Θα ήθελα να πω ότι σχετικά με την μυρωδιά παίζουν διάφορα ρόλο: όπως το πόσο μας αρέσει μια γυναίκα, σε τι κατάσταση είναι εκείνη την στιγμή το πόδι, ακόμη και τι είδους μυρωδιά βγάζει το πόδι. Πχ η μυρωδιά από ωραία καινούρια ψιλοτάκουνα με καλσόν είναι πολύ σέξυ. Μπορεί ακόμη και η ίδια μυρωδιά σε μια κοπέλα που την βλέπω μέτρια να μη μου αρέσει και σε μία που μου αρέσει να με εξιτάρει.

Αποσυνδεδεμένος GreekFooTakis

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2364
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 59
  • -Έλαβε: 100
Οριακά κρατήθηκα
« Απάντηση #19 στις: Αυγούστου 27, 2019, 08:46:18 μμ »
Συμπερασμα: νάυλον, αθλητικά και μύκητες = Τσερνομπιλ :p

Συνδεδεμένος Giorgaros

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3427
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 56
  • -Έλαβε: 63
Απ: Οριακά κρατήθηκα
« Απάντηση #20 στις: Αυγούστου 27, 2019, 08:46:56 μμ »
Θα ήθελα να πω ότι σχετικά με την μυρωδιά παίζουν διάφορα ρόλο: όπως το πόσο μας αρέσει μια γυναίκα, σε τι κατάσταση είναι εκείνη την στιγμή το πόδι, ακόμη και τι είδους μυρωδιά βγάζει το πόδι. Πχ η μυρωδιά από ωραία καινούρια ψιλοτάκουνα με καλσόν είναι πολύ σέξυ. Μπορεί ακόμη και η ίδια μυρωδιά σε μια κοπέλα που την βλέπω μέτρια να μη μου αρέσει και σε μία που μου αρέσει να με εξιτάρει.
Άβγαλτος κάποτε ρώτησa ένα μεγαλύτερο ξάδερφο τι είναι αυτό που σου δίνει πόντους στο στυλ, ώστε να τραβήξεις περισσότερεο τις γυναίκες. Μου είπε 2-3 πράγματα και μετά είπε "το άρωμα. Και ξέρεις ποιο άρωμα ; Το ΠΟΛΥ άρωμα !".

Ε, η μυρωδιά που περιγράφουμε ήταν πάρα πολλή για να μπούμε στο ποιοτικό σκέλος. Τόση πολλή που ακόμα δεν έχει ανακαλυφθεί το κατάλληλο emoticon !!!  :wacko:

Αποσυνδεδεμένος akis

  • Προχωρημένος
  • **
  • Μηνύματα: 70
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Οριακά κρατήθηκα
« Απάντηση #21 στις: Αυγούστου 28, 2019, 12:01:02 πμ »
Προσωπικά πάντως είμαι απ' αυτούς που τους αρέσει η μυρωδιά των γυναικείων ποδιών. Για την ακρίβεια με τρελαίνει.  :bigcock: Τώρα κάτι τόσο ακραίο όπως στην δική σου περίπτωση δεν μου 'χει τύχει εμένα. Αντίθετα μου'χει τύχει όμορφη κοπέλα που να έχει φουλ απεριποιητα πόδια, ξεραμενες φτέρνες, κάλλους κτλ. Να σιχενεσαι να τα ακουμπάς

Αποσυνδεδεμένος feetfan

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 129
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 3
Απ: Οριακά κρατήθηκα
« Απάντηση #22 στις: Αυγούστου 28, 2019, 01:21:28 πμ »
Ρε παιδιά ωραίες αυτές οι ιστορίες και η ανταλλαγή απόψεων και εμπειριών που γίνεται μετά από κάτω. Αλλά με τέτοιο στυλ γραφής (γαμήσια, μαλακισμένες, βρωμιάρες) μετά μη κάνετε ολόκληρα ποστ "που εξαφανίστηκαν οι γυναίκες από το GF;".

Συνδεδεμένος WoW

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 137
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 23
  • -Έλαβε: 0
Απ: Οριακά κρατήθηκα
« Απάντηση #23 στις: Αυγούστου 28, 2019, 02:39:04 πμ »
Σωστή κ αυτή η παρατήρηση feetfan. Ο, τι και να είναι η εκάστοτε κοπέλα πρέπει να σέβεσαι τον άνθρωπο και το πως μιλάς γενικά...

Αποσυνδεδεμένος Girlssoles

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 240
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 82
  • -Έλαβε: 99
Απ: Οριακά κρατήθηκα
« Απάντηση #24 στις: Αυγούστου 28, 2019, 03:24:20 πμ »
Προσωπικά πάντως είμαι απ' αυτούς που τους αρέσει η μυρωδιά των γυναικείων ποδιών. Για την ακρίβεια με τρελαίνει.  :bigcock: Τώρα κάτι τόσο ακραίο όπως στην δική σου περίπτωση δεν μου 'χει τύχει εμένα. Αντίθετα μου'χει τύχει όμορφη κοπέλα που να έχει φουλ απεριποιητα πόδια, ξεραμενες φτέρνες, κάλλους κτλ. Να σιχενεσαι να τα ακουμπάς

Κοίτα λίγη μυρωδιά νορμάλ είναι όντως καυλωτική. Αλλά όχι η μπόχα. Όταν η μυρωδιά προκαλεί πλέον εμετό, απλά δεν!!!


Ρε παιδιά ωραίες αυτές οι ιστορίες και η ανταλλαγή απόψεων και εμπειριών που γίνεται μετά από κάτω. Αλλά με τέτοιο στυλ γραφής (γαμήσια, μαλακισμένες, βρωμιάρες) μετά μη κάνετε ολόκληρα ποστ "που εξαφανίστηκαν οι γυναίκες από το GF;".

Μάλλον δεν έχεις βρεθεί ανάμεσα σε γυναικείες παρέες να ακούσεις με τι στυλ μιλάνε και τι λένε όταν μιλάνε για γκόμενους!  :lol: :lol: :lol:

Αποσυνδεδεμένος elitehunding

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 288
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 7
Απ: Οριακά κρατήθηκα
« Απάντηση #25 στις: Σεπτεμβρίου 07, 2019, 06:42:39 πμ »
Εμένα προσωπικά με ερεθίζει απίστευτα να βλέπω και να μυρίζω γυναικεία καλτσάκια. Άλλο όμως η καυλωτική γυναικεία μυρωδιά του καθαρού πλην ιδρωμένου ποδιού (ολίγων ορών)  και άλλο η βρώμα από την απλυσιά (εάν δεν παίζει μυκητίαση).

Το ιδανικό για μένα είναι καλτσάκια + sneakers στις 6 - 8 - 10 ώρες κλεισμένα.

Υπάρχουν βέβαια και οι θανατηφόροι συνδυασμοί όπως π.χ σταράκια με νάυλον καλτσάκια που είναι πράγματι για πολύ hardcore γούστα.

Αποσυνδεδεμένος Chris13d

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 16
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Οριακά κρατήθηκα
« Απάντηση #26 στις: Σεπτεμβρίου 07, 2019, 03:02:54 μμ »
Ότι καλύτερο φίλε εγώ μυρίζω κρυφά τα superstar της δικιάς μου τα φοράει δύο χρόνια και μυριζουν τέλεια

Αποσυνδεδεμένος ap

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 243
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1
  • -Έλαβε: 0
Απ: Οριακά κρατήθηκα
« Απάντηση #27 στις: Σεπτεμβρίου 07, 2019, 03:06:48 μμ »
Μπαλαρίνες με νάυλον καλτσάκια ή λεπτό διάφανο καλσόν... δεν υπάρχει καλύτερο. Μόνο το δερμάτινο πέδιλο με το γυμνό πόδι το καλοκαίρι μπορεί να συγκριθεί.

Αποσυνδεδεμένος maniac

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 156
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 501
  • -Έλαβε: 3
Απ: Οριακά κρατήθηκα
« Απάντηση #28 στις: Σεπτεμβρίου 07, 2019, 10:02:00 μμ »
ΤΥΧΕΡΕΕΕΕΕΕΕ :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :wanker2: :wanker2: :wanker2: :wanker2: :wanker2: :wanker2: :wanker2:

Αποσυνδεδεμένος Fetixistis_

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 937
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 14
  • -Έλαβε: 85
Απ: Οριακά κρατήθηκα
« Απάντηση #29 στις: Σεπτεμβρίου 09, 2019, 11:07:45 μμ »
Βρωμιάρα τελείως τύπε. Το χειρότερο, βέβαια,  είναι να γαμάς την άλλη στα τέσσερα και να σου έρθει εσσάνς κωλίλας στα ρουθούνια..