Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: Τελικά είμαι Αγόρι ή κοπέλα;  (Αναγνώστηκε 1179 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος panagiotis lar

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Τελικά είμαι Αγόρι ή κοπέλα;
« στις: Απριλίου 15, 2020, 02:30:32 πμ »


Τελικά είμαι  Αγόρι ή κοπέλα;

μετά από πολύ καιρό και πολλά χρόνια Βρήκα αυτό το φόρουμ πού μπορώ να ρωτήσω άφοβα αυτό που θέλω.



Από τα 17 μου ίσως και πιο πριν μετά από κάποιο καιρό που έβλεπα ταινίες ερωτικού περιεχομένου ένιωθα να με ελκύουν οι άντρες.


 Εκείνο το διάστημα εφόσον ένιωθα αυτή την έλξη μίλησε με κάποιους άντρες μέσω ίντερνετ.



 θα μιλήσω ανοιχτά διότι η ανωνυμία του internet με βοηθάει να λύσω το πρόβλημά μου.


Χρησιμοποίησα κάποια βοηθήματα τοπία μου δημιούργησε μου δημιουργούσαν ευχαρίστησε δηλαδή Ένιωθε να το θέλω μετά εφόσον δεν το προχωρούσα ήδη φοβάμαι μου άρεσε πάρα πολύ σε μία ταινία ερωτικού περιεχομένου να είμαι ντυμένος Όπως μία κοπέλα που παίζει σε ταινίες ταινίες δηλαδή να είμαι στη θέση της κοπέλας.


 Μετά εφόσον πέρασε κάποια χρόνια έβγαινα έξω ένιωθα έλξη και από άντρες και από γυναίκες μου άρεσαν και τα δύο φύλλα.


 πιεστικό πολύ δεν το άντεξα Έκανα δύο συναντήσεις με άντρες αλλά δεν τα κατάφεραν αυτοί.

Και τώρα είμαι στην κατάσταση που είμαι πολύ μπερδεμένος και δεν ξέρω τι είμαι τελικά θέλω έχω έντονη επιθυμία κάποιες φορές να ντύνομαι γυναικεία επίσης Έχω έντονη επιθυμία να κάνω σεξ με άντρα φορώντας ρούχα  που φοράνε οι κοπέλες στις ερωτικές ταινίες.


 αλλά κάποιες φορές νιώθω πανί έλξη από γυναίκες Αλλά έχει μειωθεί πολύ.

Είμαι λίγο απελπισμένος δεν ξέρω τι να κάνω μπορεί να με βοηθήσει κάποιος δεν ξέρω τι έχω τι είμαι Αν αυτό που έχω είναι κάτι αν τελικά με ελκύουν Οι άντρες δεν έχω πρόβλημα Απλά θέλω να βγάλω μία άκρη θέλω κάποιες συμβουλές μία βοήθεια ευχαριστώ


Αποσυνδεδεμένος amkfootlover

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 377
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 11
  • -Έλαβε: 13
Απ: Τελικά είμαι Αγόρι ή κοπέλα;
« Απάντηση #1 στις: Απριλίου 15, 2020, 09:14:43 πμ »
Κοίτα να δεις μπορεί ν είσαι ότι γουστάρεις όποτε το γουστάρεις σε ελεύθερη κοινωνία ζούμε και λογαριασμό δίνεις μόνο στον εαυτό σου. Λογικά αφού σ αρέσουν και τα 2 φύλλα είσαι bisexual όπως εκατομμύρια άνθρωποι.  Επίσηςτο να σ αρέσει να ντύνεσαι γυναικεία είναι οκ αφού λογικά είναι crossdreser όπως εκατομμύρια κόσμος. Μην έχεις ενοχές για αυτά που γουστάρεις.
Τέλος να ξέρεις ότι ένα φόρουμ δεν είναι ο κατάλληλος  τόπος για να τα βρεις με τον εαυτό σου. Θα σε συμβούλευα να απευθυνθεί σε κάποιος ειδικό ψυχολόγο ή ψυχαναλυτή.  Δεν είναι ταμπού

Αποσυνδεδεμένος barefoot499

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 939
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 5
  • -Έλαβε: 160
Απ: Τελικά είμαι Αγόρι ή κοπέλα;
« Απάντηση #2 στις: Απριλίου 15, 2020, 10:03:46 πμ »
Επίσης μην χρησιμοποιείς το google translate. 

Αποσυνδεδεμένος Fetixistis_

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 937
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 14
  • -Έλαβε: 85
Απ: Τελικά είμαι Αγόρι ή κοπέλα;
« Απάντηση #3 στις: Απριλίου 15, 2020, 12:25:02 μμ »
Άλλο ένα fake profil . Βρε ουστ

Αποσυνδεδεμένος panagiotis lar

  • Νέος
  • *
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: Τελικά είμαι Αγόρι ή κοπέλα;
« Απάντηση #4 στις: Απριλίου 16, 2020, 03:43:01 πμ »
Άλλο ένα fake profil . Βρε ουστ

προτον δεν ειμαι fake δευτερων γραφω με λεξικο γιατι κανω πολλα ορθογραφικα και δεν το θελω

και τριτων για σε ολυς σαν καινουργιος

Αποσυνδεδεμένος Fetixistis_

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 937
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 14
  • -Έλαβε: 85
Απ: Τελικά είμαι Αγόρι ή κοπέλα;
« Απάντηση #5 στις: Απριλίου 16, 2020, 12:01:52 μμ »
Πρόσεχε την ορθογραφία μικρέ/ή/ό.