Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Αποστολέας Θέμα: SOS  (Αναγνώστηκε 2165 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος princeOfSlaves

  • Προχωρημένος
  • **
  • Μηνύματα: 72
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 0
Απ: SOS
« Απάντηση #15 στις: Δεκεμβρίου 16, 2023, 11:35:17 μμ »
Δεν τις τσουβαλιαζω, ειπα οτι ειναι σπανιο να βρεις κατι σωστο σε αυτο το χωρο. Αν ψαξεις σε αγγελιες για αφεντρες οι περισσοτερες θα ειναι κοριτσακια που ξεμειναν απο λεφτα μεχρι και πρωην πουτανες. Σιγουρα υπαρχουν αξιολογες περιπτωσεις.

Τωρα ως προς το τελευταιο τι να σου πω εχω αμετρητες εμπειριες απο επι πληρωμη σεξ, αφεντριλικι, σκλαβιλικι, εχω δοκιμασει ο,τι υπαρχει που αγοραζεται με λεφτα, ομως πιο πολλα μου εμειναν απο τις πολυ λιγοτερες εμπειριες που ειχα με κοπελες που ηξερα πως γουσταρουν και δεν ζητανε λεφτα παρα απο ολο το στρατο που μου ζηταγε λεφτα και μου εκανε τα παντα. Αφου ομως το βλεπεις ετσι ειναι καλο που εισαι ικανοποιημενος με οσα εκανες. Αυτο εχει σημασια

Αποσυνδεδεμένος guy123guy123

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2380
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 1506
  • -Έλαβε: 148
Απ: SOS
« Απάντηση #16 στις: Δεκεμβρίου 17, 2023, 12:34:12 πμ »
Είναι μια αστειότητα να μιλάμε για ατόφια θέληση όταν υπάρχει χρήμα στη μέση, όπως άριστα είπε ο φίλος από πάνω τίποτα επί πληρωμής δεν συγκρίνεται μπροστά σε μια εμπειρία που είναι μόνο από καύλα χωρίς χρήμα στη μέση

Συνδεδεμένος Giorgaros

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3427
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 56
  • -Έλαβε: 63
Απ: SOS
« Απάντηση #17 στις: Δεκεμβρίου 17, 2023, 01:48:50 πμ »
Δε σας καταλαβαίνω ... εννοείται ότι η εμπειρία της καύλας είναι πολύ ανώτερη από κάποια (έστω πιο "ολοκληρωμένη") στην οποία έχεις πληρώσει.
Το θέμα είναι :
(α) κάθε πότε έχετε την ευκαιρία να ζήσετε την εμπειρία της καύλας ; (σε amateur επίπεδο)
(β) παράλληλα, γιατί επιμένετε να πληρώνετε επαγγελματίες για τέτοιες εμπειρίες, αν θεωρείτε ότι απευθύνονται σε κορόιδα ;
(εξαιρώ τον Fetixisti, που έχει εκφραστεί θετικά για το θεμα)

Δεν είναι αντικρουόμενα τα παραπάνω με όσα γράφετε ... ή εγώ κάτι δεν κατάλαβα σωστά ;

Αποσυνδεδεμένος princeOfSlaves

  • Προχωρημένος
  • **
  • Μηνύματα: 72
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 0
Απ: SOS
« Απάντηση #18 στις: Δεκεμβρίου 17, 2023, 02:22:15 μμ »
(α) κάθε πότε έχετε την ευκαιρία να ζήσετε την εμπειρία της καύλας ; (σε amateur επίπεδο)
(β) παράλληλα, γιατί επιμένετε να πληρώνετε επαγγελματίες για τέτοιες εμπειρίες, αν θεωρείτε ότι απευθύνονται σε κορόιδα ;
Δεν είναι αντικρουόμενα τα παραπάνω με όσα γράφετε ... ή εγώ κάτι δεν κατάλαβα σωστά ;

πολυ πιο σπανια απο οσες εχω την ευκαιρια να πληρωσω σιγουρα. και αυτη ειναι η απαντηση και στο β ερωτημα οτι γιαυτο επιμενω να πηγαινω με πληρωμη. Αυτο ομως δεν σημαινει οτι μου μενει κατι που θα θυμαμαι. ΠΛεον ειτε τον παιξω ειτε πληρωσω δεν μου κανει μεγαλη διαφορα. Πριν πολλα χρονια ισως το θεωρουσα σημαντικο οταν ημουν 20 χρ

παντως κοροιδα λεω συγκεκριμενα για το μεγαλυτερο ποσοστο των αφεντρων, που τις εχω κοψει πια, γιατι ζητανε 5 φορες περισσοτερα απο οσα μια πορνη και σου λενε δεν μπορεις να με αγγιξεις πανω απο τον αστραγαλο και τετοιες μαλακιες. Και αυτες συνηθως ειναι ασχετες με τη bdsm νοοτροπια. Το να πηγαινει κανεις εκει το θεωρω κοροιδια αν και πηγαινα στο παρελθον. Εκτος απο ελαχιστες περιπτωσεις

Συνδεδεμένος Giorgaros

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 3427
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 56
  • -Έλαβε: 63
Απ: SOS
« Απάντηση #19 στις: Δεκεμβρίου 17, 2023, 02:57:47 μμ »
Εγώ, που δεν το έχω με το bdsm και την υποταγή (και ό,τι ξέρω είναι από τις ιστορίες που διαβάζω εώ μέσα), καταλαβαίνω ότι αν θέλεις να τις αντιμετωπίσεις ως αφέντρες σου θα πρέπει να σου βάζουν καποιους όρους. Να είναι, τρόπον τινά, "ανώτερες" από σένα, να σου ορίζουν εκείνες πράγματα, να εχουν εκείνες τον έλεγχο. Έτσι, για το παιχνίδι, για την καυλάντα. Μου φαίνεται θεμιτό να υπάρχει αυτό, ασχέτως που κάποιες ίσως το κάνουν για να μη φανούν πόρνες.

Και μια που-τ'-ανα-φέραμε, θυμήθηκα και ένα "θηλυκό" μέλος του φόρουμ, που κάναμε chat κάποια στιγμή, και ο βλάκας όταν καύλωσε άλλαξε το σενάριο και μου μιλούσε σαν άντρας ... Άρα και η αφέντρα, υποθέτοντας ότι ο πελάτης τη θέλει έτσι, μπορεί να κάτσει και να γαμιέται ; Υποτίθεται ότι πρέπει να παρακαλέσεις για να σε αφήσει να εκτονωθείς κλπ. Θυμήσου ότι αυτή βιοπορίζεται από τέτοια σενάρια : θέλει και εσύ να ξαναπάς αλλά και συστάσεις να δώσεις σε άλλους κλπ. Άρα ουσιαστικά μιλάμε για τη διαφορά κάποιας που πλασάρεται ως αφέντρα με κάποια πόρνη που απλώς κάνει και αυταρχικό.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 17, 2023, 03:20:56 μμ από Giorgaros »

Αποσυνδεδεμένος princeOfSlaves

  • Προχωρημένος
  • **
  • Μηνύματα: 72
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 2
  • -Έλαβε: 0
Απ: SOS
« Απάντηση #20 στις: Δεκεμβρίου 17, 2023, 11:11:00 μμ »
ισχυει αλλα οι περισσοτερες το εκμεταλλευονται για να μη κανουν τιποτα. αν δεις αληθινες αφεντρες που δε παιρνουν χρηματα χρησιμοποοιουν το σκλαβο για προσωπικη τους ευχαριστηση, για σεξ να τους κανει γλυφομουνι και τετοια. Αν το πεις σε επαγγελματια αφεντρα θα σου πει πηγαινε σε μπουρδελο, λες και αυτη ειναι καλλιτεχνης  :lol:

Οταν μιλαμε για επι πληρωμη αυτο που λες δεν εχει υποσταση, η αφεντρα που πληρωνεται στην ουσια παρεχει υπηρεσεις στον σκλαβο

Αποσυνδεδεμένος Fetixistis_

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 937
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 14
  • -Έλαβε: 85
Απ: SOS
« Απάντηση #21 στις: Δεκεμβρίου 19, 2023, 12:28:10 πμ »
Προφανως, άρα, δεν μιλάμε για το ίδιο πραγμα. Υπάρχουν οι αφεντρες και οι «αφ3ντρες» .... Προσωπικά έχω γλείψει πολλές... Και μάλιστα κοπέλες που δεν το επέτρεπαν αυτο στον οποιονδήποτε... Παίζει ρόλο και το αντίτιμο βέβαια, αλλά όχι μόνο αυτο... Το ν@ μπορείς να δημιουργείς έλξη με την αλλη ακόμα και σε τέτοιο πλαίσιο «αγοραίο» , απαιτεί κάποιες δεξιότητες που δεν έχουμε όλοι... Δεν εξιδανικεύω ασφαλώς, αλλά αρνούμαι ν@ τις τσουβαλιάσω  όλες... Τώρα αν συγκρίνουμε μια επαγγελματία η σεμιπρο αφεντρα με την κοπέλα μας, εινσι σαν να συγκρίνουμε το σπιτικό φαγητό με αυτο του εστιατορίου ( που μπορεί να κυμαίνεται από φόλα μέχρι γκουρμέ). Μιλάμε για τελείως διαφορετικές καταστάσεις, που όμως κακως τις συγχέουμε...

Αποσυνδεδεμένος Fetixistis_

  • *GreekFoot Fanatic*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 937
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 14
  • -Έλαβε: 85
Απ: SOS
« Απάντηση #22 στις: Δεκεμβρίου 19, 2023, 12:35:49 πμ »
Είναι μια αστειότητα να μιλάμε για ατόφια θέληση όταν υπάρχει χρήμα στη μέση, όπως άριστα είπε ο φίλος από πάνω τίποτα επί πληρωμής δεν συγκρίνεται μπροστά σε μια εμπειρία που είναι μόνο από καύλα χωρίς χρήμα στη μέση

Συγχέεις την έννοια της ατόφιας θέλησης για κάτι με την έννοια της επιλογής από έρωτα, αγάπη, έλξη, καυλα κτλ... Η θέληση του ανθρώπου έχει πολλές φορές καθαρά υλιστικό υπόβαθρο, και εκεί εμπίπτουν η πλεονεξία, το πάθος για δύναμη και χρήμα... Το οτι μπορεί να μην θεωρείται «ηθικο» δεν σημαίνει πως παύει να ειναι κάτι εξίσου αληθινό και υπο συνθήκες ομορφο κσι διεγερτικό...