Ξέχασες το κωδικό; Κάνε εγγραφή!



Ψηφοφορία

θα συμμετείχατε λοιπόν? Ελάτε να ψηφίσουμε, να σχολιάσουμε και να το κάνουμε πραγματικότητα

Σίγουρα ΝΑΙ
Ισως
ΟΧΙ

Αποστολέας Θέμα: FOOT PARTY in GREECE! θα συμμετείχατε;  (Αναγνώστηκε 3939 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος giorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2318
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 142
  • -Έλαβε: 256
Απ: FOOT PARTY in GREECE! θα συμμετείχατε;
« Απάντηση #30 στις: Ιουλίου 13, 2014, 12:48:37 πμ »
Ενδιαφερον ιδεα αλλα 100-150 ευρω εισοδο δεν παιζει απλα. Το πολυ ενα 20αρικο. Και αυτο θελει και συζητηση με τον εκαστοτε μαγαζατορα.

Και που ξερετε μπορει να καθιερωθει σαν event και να γινεταια καθε χρονο οπως και αλλα fetish events

ααα...εγω οταν λεω για χωρο δεν εννοω μαγαζι , αλλα στο κτημα μου (λογω καλοκαιριου )...εχει και καποιες ανεσεις...αλλα το θεμα ειναι να εχουμε καμποσες θηλυκες υπαρξεις , αλλιως δεν λεει....
"Poison never came from such a sweetness"
W.Shakespeare

Αποσυνδεδεμένος stilettoheelsaddict

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Οσα ερθουν κι οσα πανε....
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 465
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 10
  • -Έλαβε: 50
Απ: FOOT PARTY in GREECE! θα συμμετείχατε;
« Απάντηση #31 στις: Ιουλίου 13, 2014, 02:23:30 πμ »
Νομίζω το πιο δύσκολο δεν θα είναι ο χώρος,αλλα το να βρεθούν γυναίκες! :P


Χωρις καμμια διαθεση να σε θιξω φιλτατε, οι γυναικες ειναι το μονο ευκολο.Η κριση εκτος απο πολλα δυσαρεστα εφερε και μερικα καλα.Υπαρχουν κουκλαρες φοιτητριες που με 30-40 ευρω θα μαλλιοτραβηχτουν για να λαβουν μερος.Να μη σου πω οτι αν μαθουν για 10λεπτα πριβεδακια απλου πατουσογλυψιματος εναντι 15-20 ευρω, θα εχουμε φονους.Το προβλημα κατα την ταπεινη μου αποψη ειναι οτι καποια πραγματα ειναι τελειως προσωπικα και τα απολαμβανεις μονο με τον ανθρωπο σου.Ψηφισα ναι με το σκεπτικο οτι καποτε πρεπει να βγουμε απο την αφανεια και τα ανουσια ταμπου και να βρισκομαστε να τα λεμε.Δεν θα εγλυφα σε καμμια περιπτωση τα ποδια καποιας που τα ειχε χυσει η γλυψει καποιος αλλος λιγο πριν και ας τα ειχε απολυμανει και με διαλυτικο νιτρου.Δεν μπορω να λειτουργησω σε περιβαλλον χοιροστασιου, να τρωω σαν πεινασμενος απο την ιδια σκαφη οτι σκατα που πεταξει καποια τυχαρπαστη που το πιο πιθανο θα ειναι οτι δεν της αρεσει καθολου, το κανει μονο για τα φραγκα και εμενα με βλεπει σαν ευρω και τιποτα περισσοτερο.Δυστυχως η ευτυχως λειτουργω πολυ εγκεφαλικα και αν δεν διεγερθει πρωτα ο νους, το σωμα δεν ακολουθει με τιποτα.Αν δε νιωσω οτι  αυτη που εχω απεναντι μου δεν το ευχαριστιεται ψυχη και σωμα, δεν λειτουργω και εγω.
STILETTO HEELS OR NOTHING

Αποσυνδεδεμένος stilettoheelsaddict

  • Μέγας ποδολάγνος
  • ****
  • Οσα ερθουν κι οσα πανε....
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 465
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 10
  • -Έλαβε: 50
Απ: FOOT PARTY in GREECE! θα συμμετείχατε;
« Απάντηση #32 στις: Ιουλίου 13, 2014, 02:27:43 πμ »
ααα...εγω οταν λεω για χωρο δεν εννοω μαγαζι , αλλα στο κτημα μου (λογω καλοκαιριου )...εχει και καποιες ανεσεις...αλλα το θεμα ειναι να εχουμε καμποσες θηλυκες υπαρξεις , αλλιως δεν λεει....

Γιωργη πολυ καλη η ιδεα σου.Να εχεις προχειρα και καμμια εικοσαρια τσαπες,τσουγκρανες,καροτσια για οσες το παιζουν δυσκολες.Αμα θελουν φραγκα και δεν τους αρεσουν τα πατουσοφιλακια, ας πανε να ξεχορταριασουν το χωραφι, να κανουν και κατι χρησιμο. 8)
STILETTO HEELS OR NOTHING

Αποσυνδεδεμένος giorgos

  • *GF Pervert*
  • *****
  • ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2318
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 142
  • -Έλαβε: 256
Απ: FOOT PARTY in GREECE! θα συμμετείχατε;
« Απάντηση #33 στις: Ιουλίου 13, 2014, 02:34:15 πμ »
Γιωργη πολυ καλη η ιδεα σου.Να εχεις προχειρα και καμμια εικοσαρια τσαπες,τσουγκρανες,καροτσια για οσες το παιζουν δυσκολες.Αμα θελουν φραγκα και δεν τους αρεσουν τα πατουσοφιλακια, ας πανε να ξεχορταριασουν το χωραφι, να κανουν και κατι χρησιμο. 8)

δυστυχως ειναι ξεχορταριασμενο και εχει γκαζον...
αλλα μπορουν να κανουν αλλες δουλειες....ποτισμα.... κλαδεμα....να ταισουνε τα παπια...αντε και κανα πατημα σταφυλιων στον τρυγο... :lol: :lol: :lol:
"Poison never came from such a sweetness"
W.Shakespeare

Αποσυνδεδεμένος Νυχτοπούλι

  • Ο παλιός είναι αλλιώς
  • ***
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 199
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 26
  • -Έλαβε: 18
Απ: FOOT PARTY in GREECE! θα συμμετείχατε;
« Απάντηση #34 στις: Ιουλίου 13, 2014, 01:17:10 μμ »
Αφού έχει γκαζόν μπορούμε να παίξουμε ποδόσφαιρο και οι ηττημένοι να αναλάβουν τα έξοδα του πάρτυ.
Ποτέ δεν σημαδεύουνε στα πόδια. Στο μυαλό είναι ο στόχος.

Αποσυνδεδεμένος joey170690

  • Προχωρημένος
  • **
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 54
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 31
  • -Έλαβε: 4
Απ: FOOT PARTY in GREECE! θα συμμετείχατε;
« Απάντηση #35 στις: Ιουλίου 13, 2014, 01:25:41 μμ »

Χωρις καμμια διαθεση να σε θιξω φιλτατε, οι γυναικες ειναι το μονο ευκολο.Η κριση εκτος απο πολλα δυσαρεστα εφερε και μερικα καλα.Υπαρχουν κουκλαρες φοιτητριες που με 30-40 ευρω θα μαλλιοτραβηχτουν για να λαβουν μερος.Να μη σου πω οτι αν μαθουν για 10λεπτα πριβεδακια απλου πατουσογλυψιματος εναντι 15-20 ευρω, θα εχουμε φονους.
Έτσι όπως το έθεσες,ναι,έχεις δίκιο. :P

Αποσυνδεδεμένος basilismatziris

  • thelo na gino doulos!
  • Νέος
  • *
  • eleutheros
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 5
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 0
  • -Έλαβε: 0
Απ: FOOT PARTY in GREECE! θα συμμετείχατε;
« Απάντηση #36 στις: Ιουλίου 13, 2014, 02:22:53 μμ »
 :sadomazoch:nai ennoeitai!

Αποσυνδεδεμένος GreekFooTakis

  • *GF Pervert*
  • *****
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηνύματα: 2364
    • Προφίλ
  • Χυσίματα
  • -Έριξε: 59
  • -Έλαβε: 100
Απ: FOOT PARTY in GREECE! θα συμμετείχατε;
« Απάντηση #37 στις: Ιουλίου 13, 2014, 08:06:00 μμ »
Το προβλημα κατα την ταπεινη μου αποψη ειναι οτι καποια πραγματα ειναι τελειως προσωπικα και τα απολαμβανεις μονο με τον ανθρωπο σου.Ψηφισα ναι με το σκεπτικο οτι καποτε πρεπει να βγουμε απο την αφανεια και τα ανουσια ταμπου και να βρισκομαστε να τα λεμε.Δεν θα εγλυφα σε καμμια περιπτωση τα ποδια καποιας που τα ειχε χυσει η γλυψει καποιος αλλος λιγο πριν και ας τα ειχε απολυμανει και με διαλυτικο νιτρου.Δεν μπορω να λειτουργησω σε περιβαλλον χοιροστασιου, να τρωω σαν πεινασμενος απο την ιδια σκαφη οτι σκατα που πεταξει καποια τυχαρπαστη που το πιο πιθανο θα ειναι οτι δεν της αρεσει καθολου, το κανει μονο για τα φραγκα και εμενα με βλεπει σαν ευρω και τιποτα περισσοτερο.Δυστυχως η ευτυχως λειτουργω πολυ εγκεφαλικα και αν δεν διεγερθει πρωτα ο νους, το σωμα δεν ακολουθει με τιποτα.Αν δε νιωσω οτι  αυτη που εχω απεναντι μου δεν το ευχαριστιεται ψυχη και σωμα, δεν λειτουργω και εγω.
Όπως τα γράφεις. Το θέμα έχει τεθεί χρόνια τώρα σε αυτό το forum, κάποτε που ήμουν πιο ενεργός και τακτικός σχολιαστής. Δε θυμάμαι τι είχα πει τότε, αλλά σίγουρα και εγώ δε μπορώ να λειτουργήσω έτσι. Θέλω να ξέρω ότι τα ποδαράκια τα γεύομαι μόνο εγώ και πως η κοπέλα γουστάρει αυτό που της κάνω/μου κάνει.